تاثیر نسکافه بر چربی سوزی و متابولیسم بدن ما؟!

موضوعی که با گسترش دنیای امروزی و کمبود فعالیت در جوامع بشری روز به رو در حال افزایش می باشد مشکل اضافه وزن و چاقی می باشد که ما سعی داریم در اینجا تاثیر نسکافه بر چربی سوزی و متابولیسم بدن و استفاده آن در رژیم لاغری را با شما بررسی کنیم.

بررسی تاثیر نسکافه بر چربی سوزی و اینکه واقعا این نوشیدنی چگونه می تواند به ما برای کاهش وزن کمک کند، بهترین زمان و نحوه مصرف نسکافه چگونه باشد که بتواند بیشترین تاثیر را بر میزان چربی سوزی داشته باشد، همه و همه سوال هایی می باشد که سعی داریم در این مقاله از مجله کافی مافی باهم به آن پاسخ دهیم.

خرید نسکافه

بررسی تاثیر نسکافه بر چربی سوزی و لاغری

تاثیر نسکافه بر چربی سوزی

اگر بخواهیم به طور دقیق این موضوع را بررسی کنیم باید بگوییم که نسکافه و در کل قهوه به خودی خود بر روی چربی سوزی بدن تاثیری ندارد، یعنی ماده خاصی که درون نسکافه وجود داشته باشد که بتواند باعث کاهش وزن و کمک به لاغری شما کند وجود ندارد اما این همه ماجرا نیست:

وجود نسکافه در رژیم غذایی به طور کلی بخاطر کافئین موجود در آن باعث می شود متابولیسم بدن شما افزایش پیدا کند، در واقع نسکافه باعث تولید انرژی در بدن شما می شود که باعث افزایش فعالیت های شما در طول روز می شود که به خاطر همین موضوع این نوشیدنی به مرور به طور طبیعی باعث کاهش وزن شما و چربی سوزی در بدن شما می شود.

اما فراموش نکنید که نوشیدن نسکافه برای تحقق این موضوع نیازمند رعایت شرایط و پیش نیاز های خاصی می باشد که در زیر آن را باهم بررسی می کنیم:

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

تاثیر نوشیدن نسکافه تلخ بر لاغری

نسکافه تلخ

اینکه شما یک نسکافه را خریداری کنید و با نوشیدن آن در رژیم غذایی انتظار لاغری و کاهش وزن داشته باشید موضوع کاملا اشتباهی می باشد، شما لازم است مواردی را رعایت کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرد.

نوشیدن نسکافه بدون شکر و تلخ اولین و مهمترین گزینه ای می باشد که ملزم به رعایت آن برای افزایش چربی سوزی می باشیم، وقتی شما به نسکافه شکر اضافه کنید و آن را در واقع تبدیل به کافی میکس می کنید نه تنها نوشیدنی شما کمکی به چربی سوزی و کاهش وزن شما نمی کند بلکه دقیقا موضوع برعکس می شود.

برنامه میزان مصرف نسکافه برای افزایش چربی سوزی

تاثیر نسکافه بر چربی سوزی

شما لازم است یک برنامه مشخص برای استفاده از نسکافه در طول هفته داشته باشید تا به نتیجه ایده آل خود برای کاهش وزن برسید.

برنامه ای که محققان و کارشناسان برای نوشیدن نسکافه برای افزایش متابولیسم بدن مناسب می دانند نوشیدن 5 فنجان نسکافه تلخ در طول هفته می باشد.

یعنی لازم است شما یک برنامه ورزشی متناسب با نوشیدن این نسکافه در طول هفته برای خود برنامه ریزی کنید، در 5 روز هفته و نوشیدن یک لیوان نسکافه و انجام فعالیت ورزشی حداقل 5 ساعت در هفته یک برنامه مناسب و ایده آل می باشد.

البته لازم است بدانید که اگر شما ترجیح می دهید که 7 روز هفته را ورزش کنید می توانید این میزان مصرف و نوشیدن نسکافه را تا 7 لیوان افزایش دهید.

زمان مناسب برای نوشیدن نسکافه نیز در بهترین حالت ممکن این است که بعد از خوردن صبحانه نصف لیوان از نسکافه خود را بنوشید، نصف لیوان باقی مانده را بعد از ظهرها و قبل از انجام فعالیت ورزشی خود بنوشید.

جالب است بدانید بسیاری از برترین ورزشکاران جهان در زمینه فیتنس، نوشیدن قهوه و نسکافه را قبل از باشگاه رفتن و فعالیت های ورزشی در برنامه خود دارند و آن را یکی از بهترین گزینه های تولید انرژی برای فعالیت ورزشی خود می دانند.

خرید قهوه فوری

 

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture