بهترین قهوه سبز برای لاغر شدن و رِست دادن!

شناخت و انتخاب بهترین قهوه سبز مخصوصا برای بسیاری از دوست داران قهوه موضوع بسیار مهمی می باشد، زیرا خیلی از افراد هستند که دوست دارند خودشان قهوه را رست بدهند و همین موضوع باعث می شود که به دنبال دانه های سبز قهوه باشند و سعی کنند با کیفیت ترین آنها را انتخاب کنند.

خرید قهوه 

البته امروزه موضوعی که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است خاصیت بسیار شگفت انگیز قهوه سبز در لاغری می باشد می باشد که باعث شده است خیلی از افراد مخصوصا بانوان به سراغ پیدا کردن بهترین قهوه سبز بگردند، به همین خاطر ما در اینجا سعی داریم اطلاعات کامل و راهنمای دقیقی برای انتخاب و شناخت این موضوع برای شما ارائه کنیم.

بهترین قهوه سبز کدام است؟

دانه قهوه سبز

در ابتدا لازم است بدانیم در واقع دانه های قهوه سبز دانه های قهوه ای هستند که رست و برشته نشده اند، در واقع وقتی دانه های قهوه معمولی از گیلاس قهوه بیرون می آیند را قهوه سبز می گویند، دانه قهوه سبز همانطور که رنگ متفاوتی دارد، طعم متفاوتی نیز دارد زیرا بیشتر طعم و مزه ای که در فنجان قهوه خود تجربه می کنیم در طی فرآیند رست دادن بدست می آید.

بنابراین مصرف قهوه سبز که رست داده نشده، بافت و طعم کاملاً متفاوتی دارد و همچنین کافئین بیشتری به نوشیدنی شما می بخشد، زیرا این فرایند رست است که از میزان کافئین قهوه می کاهد.

در صورت نگهداری صحیح، بهترین دانه های قهوه سبز و رست نشده بین 6 ماه تا یک سال می توانند با کیفیت یاقی بمانند، و همچنین دارای قیمت کمتری نسبت به قهوه معمولی می باشند پس توصیه می کنیم اگر قهوه زیاد مصرف میکنید آنها را به صورت عمده خریداری کنید و به صورت دسته های کوچک آنها را رست دهید و ماه ها در خانه، قهوه تازه تهیه کنید و بنوشید!

معرفی تعدادی از بهترین قهوه سبز جهان!

بهترین قهوه سبز

حال اگر بخواهیم به تعدادی از دانه های قهوه سبز که در جهان با استقبال گسترده ای همراه شده اند اشاره کنیم باید بگوییم:

  • قهوه کلمبیایی: که البته بهتر است این قهوه تک منشائی باشد، قهوه کلمبیایی اصولا از دانه های عربیکا با کیفیت می باشد که افزودنی و مواد نگهدارنده ای به آنها اضافه نمی شود، رایحه موجود در این دانه های قهوه به گونه ای می باشد که هنگام دم کردن عطری شبیه به بوی مرکبات به همراه می آورد.
  • قهوه کاستاریکا: باید بگوییم که قهوه های این کشور مخصوصا قهوه های 100 درصد عربیکا دارای رایحه بسیار دلچسبی می باشد که ویژگی اصلی آنها وجود طعم شکلاتی در دانه های قهوه سبز می باشد.
  • قهوه گینه نو: شاید این نوع قهوه کمی ناشناخته باشد اما می توان گفت بخاطر شرایط رشد فوق العاده در جنگل های بارانی دانه های قهوه سبز این کشور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

خرید قهوه ساز

مصرف قهوه سبز بدون رست دادن

مصرف قهوه سبز

در هنگام خرید دانه های قهوه سبز، حتما لازم نیست آنها را تفت و رست دهید و اگر دوست دارید تجربه دیگری از قهوه را نیز بچشید سعی کنید یک نوشیدنی گرم با استفاده از دانه های قهوه برشته نشده تهیه کنید.

که دو روش اصلی برای انجام اینکار وجود دارد، یکی به صورت آسیاب شده است و دیگری به صورت دانه های کامل.

در روش اول شما کافی است پس از آسیاب کامل دانه های قهوه سبز آنها را به اندازه دو تا سه قاشق چای خوری در یک لیوان آب داغ بریزید و اجازه دهید که 10 دقیقه باقی بماند و سپس آن را صاف کرده و بنوشید!

برای حالت دوم شما باید دانه های کامل قهوه سبز را از یک شب قبل خیس کرده و سپس روز بعد آن را قبل از مصرف به مدت 15 دقیقه بجوشانید و کمی هم بزنید و سپس اجازه دهید نوشیدنی شما سرد شود و بعد سرو کنید و لذت ببرید.

باید بگوییم اگر تابحال این نوشیدنی را امتحان نکرده اید، دارای یک طعم کاملا متفاوت است که بیشتر شبیه به دمنوش می باشد تا قهوه، ولی باید بدانید شما یک نوشیدنی ملایم خواهید داشت که دارای کافئین بسیار بالایی می باشد.

منبع: www.roastycoffee.com

 

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture