دستگاه نسپرسو هوشمند، دم کردن قهوه نسپرسو با گوشی موبایل خودتان از راه دور!

دم کردن قهوه از راه دور و برنامه ریزی شده، هشدارهای نگهداری و مدیریت میزان کپسول نسپرسو از امکانات دستگاه نسپرسو پرودیجیو (Prodigio) است.

به شما این امکان را می دهد که با موبایل یا تبلت خودتان بدون بلند شدن از روی صندلی یا تخت تان قهوه نسپرسو خود را را دم کنید! و از نوشیدن آن لذت ببرید. پرودیجیو اولین دستگاه نسپرسو متصل به بلوتوث است.

شرکت نسپرسو، پیشرو در صنعت قهوه، این بار با جدیدترین نوآوری دستگاه خود به تقاضای مصرف کننده برای راحتی بیشتر، شخصی سازی و ادغام تکنولوژی های مدرن در سبک زندگی آنها پاسخ می دهد.

همیشه قهوه نسپرسو شما آماده است!

دستگاه نسپرسو برای دم کردن هوشمند

با استفاده از فناوری هوشمند بلوتوث، دستگاه پرودیجیو یکپارچه به اپلیکیشن نسپرسو موبایل شما متصل می شود تا قهوه شما را بدون بلند شدن شما از روی صندلی تان دم کند!

دستگاه هوشمند نسپرسو از طریق ارتباط با اپلیکیشن نصب شده پرودیجیو بر روی موبایل شما،  برای موجود بودن کپسول نسپرسو و فعال کردن دوباره سفارش کپسول، خیال شما را بابت بودن کپسول درون دستگاه راحت می کند.

اپلیکیشن آن برای اندروید و iOS در دسترس است.

هر زمان که نیاز باشد به شما هشدار داده می شود، به عنوان مثال وقتی آب کم است یا به کپسول نسپرسو نیاز است! این یعنی شما هیچ وقت بدون قهوه نمی مانید، خصوصا افرادی که مشغله های زیادی دارند.

کلر کلاتر-وینستان، رئیس ماشین آلات شرکت نسپرسو اظهار داشت:

“نوآوری و راحتی عناصر اصلی تجارت نسپرسو است، بنابراین ما خوشحالیم که قادر به اعلام راه اندازی اولین دستگاه متصل شده خود به بلوثوث موبایل هستیم. ما می خواهیم اعضای باشگاه خود را به طور مداوم شگفت زده و خوشحال کنیم و پرودیجیو راهی منحصر به فرد و یکپارچه برای دسترسی آنها به خدمات نسپرسو به آنها ارائه می دهد. “

زیبایی و هوشمندی در دم کردن نسپرسو

زیبایی و هوشمندی دستگاه نسپرسو

نسپرسو با طراحی هوشمند، جمع و جور و جذاب و به دنبال آن استفاده راحت دستگاه پرودجیو، یک زیبایی با تکنولوژی پیشرفته را برای سهولت استفاده ترکیب می کند.

برای پاسخگویی به انواع سلیقه ها ی عاشقان قهوه، دو مدل وجود دارد، هر دو به رنگ نقره ای براق یا تایتان موجود است. از مارس 2016 به فروش می رسند.

یک طرح ایده آل به نام “پروجیو و شیر” برای دوستداران قهوه با شیر یا قهوه لاته و مدل دیگر هم ساده آن یعنی “پرودیجیو” برای كسانی كه ترجیح می دهند قهوه بدون شیر داشته باشند مناسب است.

یک مخزن پایه چرخان اجازه می دهد تا به راحتی در فضاهای متنوعی قرار گیرد. برای قرار دادن فنجان های بزرگتر و با سایزهای مختلف نیز پشتیبانی می کند!

دو چراغ رنگی روشن شونده دارد که به شما در مورد وضعیت روشن یا خاموش بودن، انتظار و یا نیاز به تعمیر آلارم می دهد.

ویژگی های دستگاه نسپرسو هوشمند

اپلیکیشن موبایل دستگاه نسپرسو

از ویژگی های پیشرفته این محصول می توان به مدت زمان گرمایش سریع 25 ثانیه و حالت خاموش سازگار با محیط زیست پس از 9 دقیقه عدم تحرک اشاره کرد.

با این حال اینترنت اشیاء نیست! حداقل پرودیجیو هنوز شما را ملزم به تعامل و همکاری می کند، زیرا نمی تواند خود مخزن آب را دوباره پر کند یا یک کپسول قهوه نصب کند.

اما تا زمانی که به یاد داشته باشید که بعد از تهیه هر فنجان، یک کپسول تازه در آن قرار دهید، همیشه می توانید وقتی که عطر و طعم قهوه در هوا پیچید، به سمت نسپرسو قدم بزنید.

تصور اینکه وقتی که با تمام خستگی کاری در راه رسیدن به منزل هستید و همانجا توی راه با اپلیکشن نصب شده روی موبایل تان شروع به دم کردن قهوه بکنید و تا رسیدین خونه نسپرسو  تان را بنوشید، احساس بسیار لذت بخشی است.

ویا حتی دوستانی که وقت خوردن صبحانه را نمی کنند می توانند قبل از رسیدن به محل کار خود قهوه را دم کرده و تا رسیدن نوش جان کنند.

از دیگر مزایای عالی پرودیجیو، امکان محاسبه سختی آب با میله رابط اختصاصی (آنالوگ) که با آن همراه است می باشد! همانطور که می دانیم کیفیت آب تاثیر ویژه ای در دم کردن قهوه دارد!

اگر فردی علاقه به داشتن تلفن هوشمند هم ندارد باز هم می تواند از این دستگاه استفاده کند! دکمه هایی در بالای دستگاه وجود دارد تا دم کردن قهوه نسپرسو خود را به شیوه سنتی انجام دهید.

قیمت دستگاه حدود 250 دلار و قیمت مدل با شیر آن 300 دلار است که هر دو مدل دارای مخزن های 16 کپسوله می باشند که ازجنس آلومینیوم و قابل بازیافت و تعویض توسط شرکتی که با گارانتی آن را به شما می فروشد!

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture