نسپرسو چیست و تجربه یک طعم شگفت انگیز قهوه فقط با یک کپسول نسپرسو

اسپرسو جذاب ترین نوشیدنی تهیه شده از قهوه می باشد و قسمت اصلی بسیاری از قهوه های سرو شده در کافه ها و رستوران ها می باشد و نسپرسو که معمولا با اسپرسو اشتباه گرفته می شود این روز های طرفدران زیادی پیدا کرده است .

نسپرسو ساز چیست؟

دستگاه های نسپرسو شگفتی و اختراع خارق العاده دیگری از کمپانی بزرگ نستله سوئیس Nestlé می باشد. شرکت نستله با اختراع دستگاه اسپرسو ساز جدید و متفاوتی تحت برند و نام تجاری نسپرسو توانست بار دیگر توجه عاشقان قهوه را به خود جلب کند .

هر چند در ابتدای مسیر این دستگاه با شکست مواجه شد اما خیلی سریع با رفع نواقص آن توانست دوباره پر قدرت به هدف خود دست پیدا کند و جایگاه خود در صنعت بزرگ قهوه و تجهیزات وابسته به آن ارتقا ببخشد.

دستگاه نسپرسو در واقع یکه نوع اسپرسو ساز مدرن می باشد که شما خیلی راحتر از اسپرسوساز های خانگی و صنعتی می توانید یک اسپرسو خوش طعم و غلیظ داشته باشید .

همچنین تفاوت اصلی این دستگاه یا اسپرسوساز بخاطر کپسول نسپرسو که یک مدل قهه کپسولی می باشد که شمار را از دغدغه  هایی که برای انتخاب نوع قهوه، درجه رست و از همه مهم تر درجه آسیاب دانه های راحت کرده است.

 نحوه کار دستگاه نسپرسوساز

نسپرسوساز

دستگاه های نسپرسو برای تولید یک فنجان قهوه با کیفیت عالی از یک کپسول که نوعی پوسته محافظ بزرگ قهوه است استفاده می کنند. شما فقط کپسول انتخابی خود را درون دستگاه جا گذاری کنید، از مقدار آب لازم موجود در دستگاه مطمئن باشید سپس دکمه شروع را زده و صبر می کنید تا دستگاه یک فنجان قهوه با میل خودتان را برای شما آماده کرده و نوش جان کنید.
از آنجا که دستگاه آب گرم را بر روی کپسول قهوه سرازیر می کند کمتر از یک دقیقه  اسپرسو دلخواهتان را درون فنجان شما تخلیه می کند. قبل از دم کردن، می توانید اندازه فنجان و کپسول قهوه را انتخاب کنید که می خواهید چه طعم وغلظتی از اسپرسو را داشته باشید.. همچنین، از یک ماشین نسپرسو می توانید برای ساخت کاپوچینو هم استفاده می شود، اما شما نیاز به اضافه کردن یک کف ساز شیر برقی جداگانه به کیت قهوه خود دارید.

بهترین کپسول های نسپرسو 2019

نسپرسو

اگرچه بسیاری از طرفداران اختصاصی ما به تولیدکننده های قهوه خانگی علاقه مند هستند که ترجیح می دهند نوشیدنی های خود را از ابتدا تهیه کنند، اما تعدادی از افراد در آنجا وجود دارند که از راحتی و سرعت دستگاه های قهوه خانه و کپسول ها نیز لذت می برند. در حال حاضر ، انواع مختلفی از دستگاه های قهوه خانگی وجود دارد که از کپسول ها استفاده می کنند. اما شاید یکی از مشهورترین نام خانواده در بین اینها ، نسپرسو باشد.
با یک نگاه: 5 انتخاب برتر ما برای کپسول های نسپرسو
• کپسول رستتریتو ( Ristretto )
• کپسول آرپجیو (Arpeggio )
• کپسول رم (Roma)
• کپسول لیوانتو (Livanto)
• کپسول ولوتو (Volluto)

 

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture