قهوه رابرت لواندوفسکی RL9 و ورود فوتبال به دنیای قهوه!

اگر دوست دار فوتبال باشید قطعا اگر نام یکی از برترین مهاجمان دنیا را از شما بپرسند، اولین کسی که به ذهن شما خطور خواهد کرد به احتمال زیاد نام رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ می باشد که در سال 2020 نیز به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب شد، اما شاید با خود بپرسید که این موضوع چه ربطی به دنیای قهوه دارد!! امروز قصد داریم در مورد قهوه رابرت لواندوفسکی با نام اختصاری RL9 صحبت کنیم.

به طور قطع سوالت زیادی در این زمینه به ذهن شما خواهد آمد که آیا واقعا این برند قهوه مختص رابرت لواندوفسکی می باشد و یا اینکه دارای چه محصولات و چه ویژگی هایی می باشد؟ پس در این مقاله از مجله کافی مافی همراه باشید تا تمام این موارد را برای شما روشن کنیم.

خرید دانه قهوه

معرفی قهوه رابرت لواندوفسکی RL9

قهوه RL9

برند قهوه رابرت لواندوفسکی RL9 که تقریبا 2 الی 3 سال است که در لهستان شروع به تولید کرده است یکی از برندهایی می باشد که سرعت رشد بسیار بالایی داشته است، شاید در ابتدای کار و تولید نام لواندوفسکی در شناخت این قهوه تاثیر زیادی داشته ولی به طور قطع این کیفیت و طعم دلنشین قهوه می باشد که باعث رشد و ماندگاری این برند قهوه در جهان شده است.

البته گمانی زنی هایی وجود دارد که مالک قهوه رابرت لواندوفسکی RL9 همسر این بازیکن مشهور یعنی آنا لواندوفسکا می باشد و این بازیکن فوتبال به عنوان سفیر معرفی این برند قهوه می باشد.

شعار برند قهوه RL9 یک جمله می باشد “یک فنجان کوچک با بمبی از انرژی”!! در واقع تلاش شده است در قهوه های تولید شده ایجاد انرژی در یک طعم و عطر متعادل هدف اصلی می باشد.

پایه قهوه رابرت لواندوفسکی RL9 دانه های قهوه عربیکا آمریکای جنوبی، آسیا و آفریقا است که سعی شده است به طور تخصصی ترکیبی پیچیده ای ایجاد کنند که مخلوطی از طعم ها و رایحه های مختلف در کرما و اسپرسو شود.

این ترکیب ویژه قهوه RL9 مخلوطی از تلخی ظریف با نت اسیدیته است که منجر به ایجاد یک ساختار منحصر به فرد می شود. این قهوه را می توان به روش های مختلفی مانند اسپرسو ، آمریکانو ، لاته و غیره سرو کرد.

رابرت لواندوفسکی در مورد قهوه ی خودش می گوید ” این جام قدرت من است که با کمال میل آن را با شما تقسیم می کنم.”

دسته بندی محصولات قهوه RL9

دسته بندی قهوه RL9

به طور کلی قهوه رابرت لواندوفسکی در حال حاظر در سه نوع اصلی و کلی تولید می شود: قهوه اسپرسو ، قهوه کرما و قهوه فوری گلد که هر یک دارای مشخصات و ویژگی های خود می باشند.

به طور کلی قهوه آسیاب شده اسپرسو و قهوه کرما آن از لحاظ بسته بندی و نوع عرضه بسیار شبیه به هم می باشند، هرد در بسته های 250 گرمی و بسته های بزرگتر 1 کلیوگرمی عرضه می شود.

اما از لحاظ غلظت و رست این دو نوع قهوه با هم متفاوت می باشند و به طور طبیعی قهوه اسپرسو آن هم درجه رست بالاتری دارد و هم غلظت بیشتری برای قهوه شما به همراه دارد.

اما قهوه فوری یا همان قهوه گلد این شرکت در بسته های 200 گرمی در بازار عرضه می شود که دارای طعم بسیار دلنشین می باشد که در بین قهوه رابرت لواندوفسکی RL9 مورد محبوبیت بالایی قرار گرفته است.

توصیه ما این است چون این برند قهوه یک برند جدیدی می باشد سعی کنید حتما برای یک بار هم شده آن را امتحان کنید و به احتمال خیلی فراوان از طعم و رایحه آن لذت خواهید برد.

فراموش نکنید ما در مجموعه کافی مافی سعی می کنیم جدیدترین و به روزترین برندهای قهوه جهان را برای شما عرضه کنیم و شما می توانید برای خرید آنلاین قهوه لواندوفسکی RL9 به قسمت فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید.

خرید قهوه استارباکس

 

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture