دستگاه های رست قهوه و بررسی ویژگی های لازم برای خرید آن! (بخش دوم)

در ادامه بحث شناخت دستگاه های رست قهوه و اینکه چه ویژگی هایی را باید در هنگام خرید آنها دقت کنیم سعی داریم در اینجا نمونه هایی از بهترین نمونه های موجود از این دستگاه در بازار جهانی را برای شما معرفی کنیم.

فروشگاه قهوه کافی مافی

چه بخواهید و چه نخواهیم شما برای یک تجارت قهوه با ارزش بالا در بازار امروزی یا یک کافی شاپ کوچک از سر ذوق یا فقط بخواهید دانه های قهوه را بصورت عمده فروشی تجارت کنید لازم است که یک دتگاه رست قهوه تجاری داشته باشید.

دستگاه های رستر، انواع آنها، جوانب مثبت و منفی آنها، تعمیر و نگهداری و موارد دیگر را برای شما توضیح خواهیم داد و امیدواریم که بتواند این توضیحات به عنوان دستورالعمل های جامع خرید دستگاه رست قهوه تجاری برای شما به خوبی عمل کند.

دستگاه رست قهوه ELEOPTION 110V

رست کننده

کار کردن با این مدل بسیار آسان می باشد و دستگاه با اجاق گازی، برقی و الکلی کار می‌کند. نگهداری از دستگاه به چیز زیادی احتیاج ندارد و حذف دود و عصاره‌ها از دستگاه بسیار راحت می باشد.

این دستگاه فقط برای برشته ‌کاری دانه‌های قهوه است و سیستم حرارت داخلی ندارد. قیمت این دستگاه 210.99 دلاره و خرید دستگاه رست قهوه ELEOPTION 110V برای آماتور ها بسیار مناسب می باشد، چون کارش رو اتومات انجام میدهد و نیازی به تخصص بالایی ندارد.

خرید قهوه لاوازا

دستگاه رست قهوه Sonofresco Profile

دستگاه های رست قهوه

خرید دستگاه رست قهوه Sonofresco Profile برای تولید قهوه حدود یک پوند در هر نوبت رست مناسب می باشد، اگه روزانه بیشتر از 25 پوند قهوه برشته می‌کنید این دستگاه رو به شما پیشنهاد می‌کنیم.

این دستگاه و نقطه مثبت اصلی آن نیز میزان بالا رست دانه های قهوه می باشد و برای تولیدات در حجم بالا بسیار گزینه مناسبی می باشد، قیمت این دستگاه نیز حدودا 3،663.37 دلار می باشد.

دستگاه رست قهوه Java Master

برای معرفی این دستگاه باید بگوییم این دستگاه رست تمام اتوماتیک مقدار بسیار زیادی از قهوه رو در زمان بسیار کوتاهی رست می‌کند و همین عامل باعث شهرت بسیار و استقبال بالا از آن شده است.

اگر بخواهیم یک مقدار تقریبی از میزان رست آن بگوییم می توان گفت 5 پوند دانه‌ی قهوه در زمان 5 تا 10 دقیقه برشته می‌کند.

خرید این دستگاه رست قهوه برای کسانی که سرعت رست برایشان مهم است توصیه می شود چون همانطور که گفتیم زمان کمی برای هر نوبت رست نیاز دارد تا قهوه رست شده شما را به شما تحویل دهد.

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

دستگاه رست یک کیلویی MegaLane Commercial

رست کننده

در مورد این دستگاه رست قهوه قضیه کمی متفاوت است دلیل آن هم این است که نحوه‌ی کار این دستگاه بر پایه‌ نرم‌افزار است.

شما می ‌توانید مستقیما به کامپیوتر وصل بشوید و داده‌ها رو با USB انتقال بدهید. شرکت ‌های بزرگ تولید قهوه یا کارخانه ‌های بزرگ به دستگاه‌ هایی از این نوع احتیاج دارند تا بتوانند به طور بسیار برنامه ریزی شده کار خود را پیش ببرند.

خرید دستگاه رست MegaLane Commercial برای شرکت های بزرگ با شعبه های زیاد، این ویژگی را به آنها خواهد داد که تمام قهوه ها در تمام شعبات به صورت یکسان رست می شوند و طعم یکسانی هم خواهند داشت.

تنها شما لازم است نرم افزار را بر روسی سیستم های مختلف نصب کنید و نظاره گر تولید قهوه های با رست برنامه ریزی شده خود باشید.

خرید قهوه ساز

دستگاه رست Behmor 5400 1600 Plus Customizable Drum

این دستگاه نسبتا ارزان‌ قیمت حداکثر می‌تونه تا 1 پوند در هر مرحله عمل رست قهوه رو انجام بدهد. قیمت این دستگاه با حداکثر ظرفیت موجود 369 دلار می باشد.

ویژگی های مهم این دستگاه، درام استفاده شده در دستگاه با سرعتی متغیر و قابل کنترل می‌چرخد و عملکرد خنک کننده بسیار سریع می باشد.

منبع: www.2giaynu.com

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture