دستگاه رست قهوه و بررسی ویژگی های لازم برای خرید آن! (بخش اول)

خرید دستگاه رست قهوه از فروشگاه قهوه یکی از دغدغه های کافی شاپ داران و رستر های قهوه است . به دلیل اینکه معمولا این دستگاه ها خارجی هستند اطلاعات زیادی از آن ها نداریم.

به همین دلیل مقاله ای آماده کردیم تا بتوانیم ویژگی های اصلی دستگاه رست قهوه که نیاز است برای خرید، آنها را بدانید برای شما تشریح کنیم.

اگرچه شرکت های ایرانی هم وارد عرصه تولید دستگاه رست شده اند اما به دلیل جلوگیری از تبلیغ آنها سعی کردیم که خیلی در مورد این شرکت ها صحبتی در اینجا انجام ندهیم.

در انتخاب دستگاه رست قهوه به چه مواردی دقت کنیم؟

انتخاب دستگاه قهوه

دانه های سبز قهوه به صورت خام قابل استفاده نیستند و تنها در صورتی قابل استفاده می شوند که تحت فرآیندهای خاصی قرار بگیرند.

دانه های قهوه که در بازار و به رنگ قهوه ای وجود دارند همان دانه های سبزی هستند که تحت فرآیند گرما دهی عطر و طعم فوق العاده ای آزاد می‌کنند.

تا قابل استفاده برای تهیه انواع مختلف قهوه شود. با ادامه با ما همراه باشید تا دستگاه‌های رست قهوه را بهتر و بیشتر بشناسید.

فرآیند برشته کاری قهوه یا همان رست قهوه توسط ماشین های رست تجاری انجام می‌شود، این دستگاه ها معمولا استوانه ای شکل هستند و در قسمت پایین دستگاه حرارت تولید می‌ شود.

خرید قهوه ساز

دستگاه های رست تجاری و بررسی مشخصات آنها!

دستگاه رست تجاری

تاکنون انواع مختلفی از ماشین های رست قهوه تولید شده که هر کدام برای هدف خاص و برای مشتریان خاصی طراحی شده‌اند. خرید دستگاه رست قهوه، از نظر تولید قهوه های مختلف با طعم، عطر و شیرینی یا تلخی مختلف نیز با هم تفاوت دارند.

در حقیقت دستگاه های رست مختلفی وجود دارد که در بخش های مختلف استفاده می‌شوند، و هر کسی باید دقت کند که بر اساس نیاز خودش آنها را خرید کند.

  • خرید دستگاه‌های رست قهوه‌های اسپشیالیتی: قهوه با کیفیت بالا تولید می‌کنند و بسیار گران هستند.
  • دستگاه‌های رست آرتیسان: بارزترین ویژگی آنها این است که در مقیاس کم و با کیفیت عالی قهوه تهیه می‌کنند.
  • دستگاه‌های رست تجاری: این دستگاه ها اصولا بخاطر سرعت و حجم بالای تولیدشان معروف و شناخته شده اند.
  • دستگاه رست خانگی : این دستگاه ها بیشتر برای تجربه شخصی از رست قهوه و در مقیاس بسیار کوچک قابل استفاده‌ اند.
  • دستگاه‌های فروشگاه‌های کوچک: برای رست قهوه در مشاغل کوچک گزینه بسیار مناسب و محبوبی به حساب می آیند.

خرید دستگاه رست تجاری برای رست قهوه در مقدار زیاد گزینه بسیار مناسبی می باشند، از دانشجویان گرفته تا مشاغل قدیمی همه دوست دارند یک فنجان قهوه صبحگاهی میل کنند.

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

برای پاسخ به این نیاز جامعه دستگاه‌های رست قهوه تجاری وارد بازار شدند. تا هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در سطح بالایی بتونند قهوه رست کنند و نیاز بازار را براورده سازند.

اگه رسترهای تجاری نبودند ما مجبور بودیم هر روز 10 برابر بیشتر هزینه برای نوشیدن یک فنجان قهوه اسپشیالیتی بپردازیم.

نحوه دسترسی و پیدا کردن یک دستگاه رست تجاری مناسب!

دستگاه رست قهوه

اگه به دنبال تجارت عمده‌ی قهوه هستید و یا قصد دارید قهوه‌ی مورد نیاز برای کافه‌ی خودتان رست کنید در هر صورت باید با توجه به هدفتان در انتخاب و خرید دستگاه رست دقت کنید.

ماندگاری و دوام دستگاه، سایز دستگاه و قیمت دستگاه رست قهوه، مواردی هستند که در هنگام خرید باید مورد توجه قرار بگیرند.

انتخاب شما بستگی به مقدار رست (برشته کاری) روزانه و برنامه دراز مدت کسب، بهترین دستگاه‌های رست تجاری عمدتا بر اساس قیمت، طول عمر، کیفیت و اندازه طبقه بندی می‌شوند.

به همین دلیل باید به تمام این نکات در هنگام خرید دستگاه رست قهوه تجاری توجه کنید. در ادامه چند نمونه از دستگاه‌های موجود در بازار جهانی را معرفی کرده و مشخصاتش رو توضیح می دهیم.

منبع: www.alibaba.com

فروشگاه قهوه کافی مافی

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture