راهنمای خرید دمنوش، نکاتی برای انتخاب بهترین دمنوش

دمنوش یکی از نوشیدنی های سالم و متنوع است که تقزیبا باب میل هر ذائقه ای طعمی وجود دارد. در اینجا نکاتی مهم آورده شده اند که در هنگام خرید دمنوش بایستی رعایت بکنیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

دمنوش ها میتوانند بهترین انتخاب برای داشتن یک نوشیدنی گرم در روزهای سرد زمستان یا با همان خاصیت ها تبدیل به یک نوشیدنی خنک در روزهای داغ تابستان شوند پس از نوشیدن آنها با این ویژگی منحصر بفرد همراه با خاصیت های طبیعی هر نوع دمنوش نشوید غافل نشوید.

خرید چای ماسالا

 

دانستن پاسخ سوالاتی که هنگام خرید دمنوش لازم است

اگر هنگام خرید دمنوش پاسخ حقیقی این سوالات را بدست آورید می توانید با اطمینان خرید خوبی داشته باشید و با خیال راحت از فواید و خواص دمنوش ها برای سلامتی تان استفاده بکنید.

آیا ارگانیک است؟

دمنوش

سموم دفع آفات و حشره کش ها، حشرات را تهدید می کنند، منابع آب را آلوده می کنند و می توانند اثرات خطرناکی بر روی اکوسیستم  و محصولات کشاورزی داشته باشند.

به دنبال گواهینامه ارگانیک بر روی محصول باشید تا از اجزای رشد یافته با این مواد شیمیایی جلوگیری نشود و از روش های کشاورزی که با طبیعت هماهنگ هستند پشتیبانی شده باشد.

آیا خانگی یا صنعتی است؟

بسیاری از چای های گیاهی را می توان در باغچه خودتان یا گلدان های داخل منزل خود پرورش دهید. این یک روش خوب برای اطمینان از رشد آنها به روش قابل اعتماد و دوستدار محیط زیست است.

آیا گیاه خشک شده دمنوش، تازه است؟

تازه بودن یکی از مهمترین معیارهای انتخابتان باشد زیرا تاثیر بسیاری بر خواص و کیفیت دم کرده شما دارد. با خرید از جاهای مطمئن می توانید تا حدود زیادی از این کیفیت مطمئن شوید در بیشتر مواقع خودتان با بو کردن و دیدن ظاهر هم می توانید تشخیص دهید.

فروشگاه قهوه کافی مافی

آیا علامت استاندارد و سیب سبز سلامت دارد؟

خرید دمنوش

به دنبال علامت  استاندارد باشید تا اطمینان حاصل کنید که کارخانه ای که تولید کننده دمنوش و چای می باشد حداقل استاندارد های کیفیت محصول را دریافت کرده است بنابراین نظارت کافی بر تولید محصول بوده است و دمنوش با کیفیتی می خرید.

علامت سیب سبز سلامت سازمان غذا و دارو هم بر روی محصولات بسته بندی صنعتی ضروری است.

دمنوش کیسه ای رو با دقت انتخاب کنید!

بسیاری از کیسه های بسته بندی دمنوش حاوی پلاستیک هستند. روند بسته بندی سالم معمولا برای کشور های ثرتمند انجام می شود.

بنابراین موقع خرید دمنوش کیسه ای ببنید نوع کیسه پلاستیکی نباشد و اگر پیدا نکردید انتخاب دمنوش کیلویی گزینه بهتری نسبت به این نوع بسته بندی می باشد.

آیا مخلوط شده است؟

دمنوش ها ممکن است از چندین منبع مخلوط شوند. یک دمنوش منبعی یا شرکتی را انتخاب کنید که تولیدکنندگان آن را مشخص کند، زیرا احتمالاً بخش بیشتری از قیمت پرداخت شده به تولیدکننده اصلی برسد.

مواظب باشید جنس خوب و بد مخلوط نشده باشند.

اگر اطلاعاتی از قبل در مورد خواص و اثرات سلامتی دمنوش های مختلف داشته باشیم بهتر می تونیم در مورد یکسری از دمنوش هایی که ترکیب چند نوع هستند تصمیم بگیریم.

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture