قوی ترین قهوه های استارباکس را بیشتر بشناسیم؟

یکی از مواردی که خیلی از قهوه دوستان به دنبال آن می باشند شناسایی قوی ترین قهوه های موجود در بازار جهان می باشد، موضوعی که در موارد مختلف مانند بیداری می تواند تاثیر مستقیم داشته باشد.

این موضوع و کشف قوی ترین مدل های قهوه موجود در بازار ایران و دنیا کمی سخت و پیچیده می باشد که ما در این مقاله از مجله کافی مافی سعی داریم این موضوع را در مورد یکی از برترین برندهای جهانی یعنی استارباکس انجام دهیم.

ملاک های سنجش قوی ترین قهوه ها در چیست؟

ملاک سنجش قهوه غلیظ

اینکه شما وقتی در مورد قوی بودن یک قهوه می خواهید این موضوع را بررسی کنید نیاز دارید تا یک ملاک هایی را برای سنجش خود در نظر بگیرید، ین ملاک های می تواند از نظر طعم قهوه، میزان رست قهوه و یا مقدار کافئین آنها باشد.

ما در این مقاله قوی ترین قهوه های استارباکس را بر اساس میزان کافئین آنها بررسی کرده ایم و سعی کردیم بر اساس آمار مستندی که خود شرکت استارباکس برای کافئین قهوه های مختلف خود ارائه کرده است بررسی کنیم.

اگر میخواهید برای سنجش و درک این موضوع یک شاخص به شما معرفی کنیم باید گفت یک شات اسپرسو استارباکس دارای 75 میلی گرم کافئین می باشد که تقریبا 20 گرم نوشیدنی می باشد.

1. قهوه دمی شبدر استارباکس

قهوه استارباکس

این نوع قهوه قوی استارباکس که یک نوع قهوه سفارشی یه حساب می آید خیلی در دسترس همه افراد جامعه نیست تقریبا دارای 28 میلی گرم مافئین در 340 گرم قهوه می باشد.

این میزان یک عدد بسیار بالا و گاها خطرناک برای کسانی می باشد که مریضی های خاصی دارند، برای درک این موضوع باید دانست میزان کافئین آن تقریبا 4 برابر یک شات اسپرسو می باشد.

اگر دنبال یک قهوه قوی برای بیدار ماندن می باشید به طور قطع این نوع قهوه می تواند یکی از اولین گزینه های شما باشد.

خرید قهوه استارباکس

2. قهوه رست بلوند ورندا (Veranda)

قهوه ورنادا استارباکس

برخلاف قهوه شبدر استارباکس قهوه بلند ورندا یک قهوه رایج تر می باشد که می توانید آن را به عنوان یکی از قوی ترین قهوه های استارباکس بدانید که قابلیت طعم دهندگی بالایی دارد.

اگر دنبال یک قهوه پایه مثل اسپرسو برای تهیه نوشیدنی های خود هستید با این تفاوت که میزان کافئین آن بسیار بالاتر است ورندا گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد که دارای 270 میلی گرم کافئین در 340 گرم نوشیدنی می باشد.

3. قهوه نوک تیز (Pike Place Roast)

قوی ترین قهوه

اگر دنبال یک نوشیدنی می باشید که علاوه بر قوی بود و تلخ بودن در عین حال دارای یک طعم متعادل و جذاب برای نوشیدن می باشید این قهوه گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

این قهوه قوی استارباکس که دارای 235 میلی گرم کافئین می باشد جز محبوبترین قهوه های قوی و دم کرده این شرکت به حساب می آید که دوست داران بسیار زیادی دارد.

خرید قهوه اسپرسو 

4. قهوه دم سرد نیترو (Nitro Cold Brew)

قهوه دم سرد نیترو

اگر دنبال یکه قهوه قوی که با تزریق نیترو همراه بوده است این قهوه بسیار گزینه مناسبی می باشد، حالت مخملی و کف دار این نوشیدنی که به خاطر نحوه دم کردن آن باعث شده یک رایحه شیرین و خوش طعم پیدا کند با استقبال گسترده ای مخصوصا برای نوشیدن صبح ها در تابستان پیدا کرده است.

میزان کافئین این نوشیدن 215 میلی گرم می باشد که به خاطر حالت آن بیشتر شبیه به آبجو می باشد تا یک قهوه، به همین خاطر است کسانی که آن را نچشده باشند در بار اول خود با خوردن این نوشیدنی کاملا سوپرایز می شوند.

5. قهوه فیچر دارک (Featured Dark Roast)

قهوه فیچر دارک

ویژگی بارز این نوشیدنی علاوه بر کافئین نوع رست آن می باشد که به خاطر دارک بودن باعث شده است که خیلی از افراد آن را به عنوان قوی ترین قهوه استارباکس به حساب بیاورند.

دلیل این موضوع هم مشخص است که شما هر دو ویژگی دارک و تلخ بودن را با کافئین بالا دارای هستی، 195 میلی گرم کافئین و سنگین بودن نوشیدنی باعث شده که گزینه بسیار مناسبی برای افراد خاص که دوست دار نوشیدنی سنگین می باشند باشد.

فروشگاه قهوه کافی مافی

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture