قهوه آرزوی مرگ چیست؟ آیا Death Wish coffe قویترین قهوه جهان است؟

عنوان قویترین قهوه جهان از لحاظ کافئین، متعلق به قهوه آرزوی مرگ “Death Wish “است که برای اولین بار، آن را آمریکایی ها در یک تبلیغ 30 ثانیه ای معرفی کردند که در آن تعدادی وایکینگ به دنبال رفع نیاز کافئین خود بودند، با این دم کرده آشنا شدند!

موضوع کافئین برای بسیاری از دوست داران قهوه یک امر مهم به شمار می آید و خیلی از مردم دوست دارند که از قهوه هایی با درصد بالا کافئین استفاده کنند.

اگر دوست دارین در مورد قهوه ای که میزان کافئین آن نسبت به یک قهوه استاندارد استارباکس که در یک اونس 9 میلی گرم می باشد بیشتر بدانید: فقط باید گفت که میزان کافئین در قهوه آرزوی مرگ با اختلاف فراوان نسبت به استارباکس در یک اونس، میزان عجیب 54 میلی گرم می باشد!!

تاریخچه قهوه آرزوی مرگ

death whish coffee
مایک براون “Mike Brown” که یک حسابدار در نیویورک بود به علت برخی مسائل کار خود را رها کرد و در تلاش بود تا یک مسیر شغلی متفاوتی را پیدا کند.
به همین خاطر براون وقت زیادی را در کافی شاپ ها می گذراند و در تلاش برای پیدا کردن و مسیر برای شغل خود بود که در همین زمان تصمیم گرفت یک کافی شاپ کوچک در نیویورک تاسیس کند.
ولی بعد از مدت کوتاهی براون حتی نمی توانست از کار خود قسط های وام های خود را بپردازد به همین خاطر تصمیم گرفت: برای جبران برخی از هزینه های کافی شاپ، فروش محصولات آنلاین را امتحان کند.
براون از یک محصول خود که بسیاری از مشتریانش آن را دوست داشتن و دنبالش بودند، که آن، مخلوط قهوه ای بود که میزان کافئین آن بالا بود را به عنوان برند و اولین محصول برای فروش انتخاب کرد.

چگونه قهوه آرزوی مرگ، تولید شد و چه ویژگی دارد؟

قهوه آرزوی مرگ

پس از مدتی که براون استقبال از قهوه ترکیبی خود را دید تصمیم گرفت که یک قهوه با کافئین بسیار بالا را تولید کند.

این بار براون به جای استفاده از قهوه عربیکا از قهوه روبوستا که تقریبا دو برابر عربیکا کافئین دارد استفاده کرد و با یک روش مخصوص خود، این دانه ها را بو (رست) داد که میزان کافئین بالایی پیدا کرد.

چیزی که براون و قهوه آرزوی مرگ او را متمایز کرد این بود که، استفاده از قهوه روبوستا و رست بالا باعث ایجاد یک طعم زننده که به عقیده خود بورن “طعم لاستیک سوخته” می شود، که تمام تلاش او برای ایجاد یک طعم دلپذیر و از بین بردن این طعم زننده بود.
در این مورد هم، جمله بارز بورن را می توان گفت که “همه ی انسان ها برای محتوای کافئین یک بار ما را امتحان می کنند، اما ما می خواهیم طعم قهوه آرزوی مرگ ما به گونه ای باشد که مردم برای بار دوم نیز به سراغ ما بیایند! “

آیا مصرف قهوه آرزوی مرگ می تواند خطرناک باشد؟

قهوه مرگ

تحقیقات سایت های علمی در مورد میزان کافئین این قهوه که در عکس بالا آورده شده است، میزان خطر ناک بودن آن را به شما بازگو کرده است.

حتی استفاده بی رویه و بدون کنترل این قهوه برای تعدادی از شهروندان آمریکا باعث ایجاد حملات قلبی و عصبی و مشکلاتی از قبیل بی خوابی و به هم ریختن کنترل بدن به همراه داشته است.

در جایی که حتی این شرکت در سایت خود از مصرف کنندگان خواسته است در نوشیدن این قهوه به مقدار زیاد خودداری کنند. در واقع به طور قطع قهوه آرزوی مرگ بین 10 نوشیدنی برتر جهان و اولین قهوه از لحاظ داشتن بیشترین میزان کافئین است.

منابع:

1. www.mensjournal.com

2. www.caffeineinformer.com

0/5 ( 0 نظر )

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture