کافیس (Coffice) و مقایسه آن با دفتر کار سنتی و بررسی شاخص های آن!!

این موضوع بسیار مهم است که سعی کنیم همیشه در امور کاری به روز باشیم و خود را با دنیای مدرن به روز کنیم، به همین دلیل ما به سراغ کافیس Coffice رفته ایم تا آن را به شما معرفی کنیم.

اصطلاحی که شیاد خیلی از شما آن را نشنیده باشید، این اصطلاح مخفف Coffee and Office می باشد و به نوع جدیدی از دفتر کار اشاره دارد که ادغام یک دفتر سنتی با یک کافه مد و به روز می باشد.

استفاده از این فضاهای کاری جدید برای هر کسی که دنبال یک دفتر کار انعطاف پذیر می باشد بسیار مناسب است، استفاده از این دفاتر کار باعث ایجاد انگیزه در افراد یک مجموعه می شود و آن را تبدیل به یک گزینه مناسب برای کارفرماها کرده است.

خصوصیات کافیس

کافیشاپ اداری

مهم نیست که کجای دنیا هستید چون این فضاهای کاری دارای ویژگی های مشابهی هستند و تقریبا برای تمام نقاط جهان قابل استفاده می باشند، و در اینجا سعی داریم اصلی ترین ویژگی های آن را با هم ببرسی کنیم:

1. پرداخت هزینه برای هربار استفاده

اولین ویژگی این نوع فضاهای کاری جدید این است که مدت زمان قرارداد بسیار انعطاف پذیر است و شما را محدو و ساکن نمی کند، ویژگی که در دفاتر کار سنتی بسیار مشکل زا می باشد و علاوه بر این در حالی که از امکانات استفاده می کنید می توانید از تنقلات، چای و البته قهوه نیز در آنها لذت ببرید!

2. کافیس و بهره گیری از اینترنت با کیفیت بالا

کافیس

اتصال به اینترنت خوب یکی از شرایط لازم و نیاز ضروری دفتر کار است که سازنده کافیس ها در زمان ساخت برای آنها در نظر می گیرند که این کار بسیار مورد استقبال تیم ورکها، بازرگانان و کارآفرینان قرار گرفته است.

کار از راه دور غالباً به این معنی است که تماس های ویدئویی منظم و استفاده مکرر از برنامه های آنلاین وجود دارد که برای کارکرد خوب به اتصال شبکه خوب نیاز دارد.

بنابراین ، در این فضاهای کاری همیشه یک اتصال اینترنتی سریع و قابل اعتماد وجود دارد. و همچنین دیگر نیازی به نگرانی در مورد میزان باتری دستگاه ها  خود نخواهید داشت زیرا در کافیس مشکلی برای یافتن دوشاخه و شارژ باتری آنها نخواهید داشت.

3. دکوراسیون قابل انعطاف

کافیس

اگرچه ممکن است از نظر شما برای آفیس و اداره کار این موضوع به نظر اولویت نرسد، اما فضاهای کاری کافیس اهمیت زیادی برای ایجاد دکوراسیون فضای کار خود قائل است تا محیط بهینه ای را در اختیار کاربران قرار دهند که بتوانند تجارت خود را انجام دهند.

طراحی با دقت و همچنین روشنایی و چیدمان مبلمان برای جلوگیری از سر و صدا برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، مبلمان به گونه ای طراحی شده اند تا راحتی بیشتر برای کسانی که کل روز را روی لپ تاپ خود می گذرانند، ایجاد کند.

4. فضایی پر از آرامش

به اشتراک گذاشتن فضاهای کاری با یافتن مکانی ساکت و با فضایی آرام که بتوان آن را تا آنجا که ممکن است به محیطی بسیار مناسب برای کارهای فکری آماده کند یک نکته بسیار مهم است.

کافیس این نیازها را در نظر گرفته است، مکانهایی را برای کاربران فراهم می کند تا از یک کافه سنتی لذت ببرند و همچنین مکان های دیگری برای ایجاد آرامش در فرد و رفع خستگی های ناشی از فعالیت روزانه که یکی از مهمترین این موارد نوشیدن قهوه در مکانی بسیار آرام و لذت بخش.

5. خوب متصل است

کافه

یکی از مهمترین مواردی که در طراحی کافیس رعایت می شود استفاده از آنها در مناطقی است که دسترسی و حمل و نقل به آنها بسیار آسان باشد.

این مورد یکی از کلیدی ترین ویژگی این دفاتر کار است که باعث می شود وقت زیادی برای استفاده کننده صرفه جویی کند و بتواند در کار خود وقت بیشتری را در اختیار داشته باشد.

“موفقیت مجموع تلاش های کوچک است که روز به روز تکرار می شود”

منبع: www.lexington.es

 

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture