خرید قهوه کیلویی و ارائه راهنمای کامل برای خرید قهوه فله!

احتمالا شما نیز اگر سری به بازار و قیمت ها زده باشید از این موضوع آگاه هستید که قیمت خرید قهوه کیلویی اختلاف چشمگیری با خرید بسته های آماده قهوه که توسط شرکت ها آماده می شود، دارند اما موضوع اینجاست که این اختلاف ها و نحوه محاسبه آنها برای خرید قهوه فله و بسته بندی از کجا نشات می گیرد؟؟

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

چه موضوعاتی می تواند نقش اساسی در قیمت خرید قهوه کیلویی ایفا کند و چه عواملی روی این موضوع تاثیر گذار می باشند و کدام شرکت ها و افراد از این نادانستن ما در مورد این موضوع در حال سود بردند می باشد، با ما همراه باشید تا در این مقاله از کافی مافی این موضوع را برای شما کاملا شفاف کنیم.

تفاوت قیمت در خرید قهوه کیلویی

تفاوت قیمت قهوه

موضوع شفا بودن قیمت ها در خرید قهوه عمده و فله نه تنها در مورد قهوه بلکه مانند سایر مواد غذایی همیشه مورد سوال خریداران است و احتمالا برای شما این موضوع پیش آمده است که در دو مغازه یا دو سایت فروش قهوه فله یک نوع قهوه با یک نوع ویژگی ها و خصوصیات با دو قیمت خرید کاملا متفاوت همراه شده اید.

موضوع اصلی در تفاوت قیمت خرید قهوه فله کجاست؟

خرید قهوه کیلویی

باید در جواب این سوال بگوییم که عواملی مهمی در مورد این  موضوع تاثیر گذار می باشند، یکی از مهمترین آنها کیفیت قهوه کیلویی شما می باشد، موضوعی که به آسانی برای افراد مبتدی در خرید قهوه کیلویی قابل درک نیست.

متاسفانه نه تنها در مورد قهوه بلکه در مورد سایر مواد غذایی بسیار رایج است ترکیب مدل های مختلف قهوه و عرضه آن به مصرف کننده با نام مشخص یک برند می باشد و در اصطلاح رایج قهوه ما قاطی دارد!

این موضوع و خرید از فروشگاه های نامعتبر و یکی از دلایل رایج در مشاهده اختلاف در قیمت قهوه فله و کیلویی می باشد، که ما در فروشگاه کافی مافی اصل خود را به رعایت صداقت و بازگو کردن اطلاعات کامل از قهوه عرضه شده به مشتری می باشد هرچند اگر در مواردی به ضرر ما باشد.

موضوع بعد فرش قهوه های کهنه و مونده به عنوان قهوه تازه و جدید به مشتری می باشد، همانطور که می دانید عدم وجود تاریخ تولید در مورد مواد غذایی و نوشیدنی عمده و کیلویی همیشه دست دلالان و سو استفاده گران در این عرصه را باز می گذارد تا از عدم آگاهی افراد استفاده کرده و سود بالایی را به جیب بزنند.

قهوه یکی از مواد غذایی می باشد که درست است فاسد شدن و خراب شدن ندارد ولی گذشت زمان طولانی از تولید آن باعث کاهش افت شدید در کیفیت می شود، موردی که در مورد خرید قهوه کیلویی باید بسیار به آن دقت کنید، زیرا قهوه کهنه نه تنها مزه خود را از دست می دهد بلکه رایحه و عطر آن نیز کاملا تغییر می کند و کاهش می یابد، موضوعی که تمام لذت نوشیدن قهوه می باشد!

خرید دانه قهوه

عدم ارائه اطلاعات کامل توسط کارخانه

کارخانه قهوه

یکی از مشکلات جدی و اساسی که در مورد خرید قهوه کیلویی وجود دارد عدم ارائه اطلاعات کامل و عرضه قیمت توسط کارخانه تولید کننده محصول می باشد.

سیاست بیشتر کارخانه ها به اینگونه می باشد که فکر میکنند عدم شفاویت و ارائه قیمت دقیق باعث حفظ فروش و مشتری می شود در حالی که تجربه در جهان بر عکس این موضوع را نشان داده است و می بینیم که بزرگترین کارخانه ها و کمپانی های جهان اولین اطلاعاتی که به شفاویت و صداقت در مورد آن به مشتریشان می دهند قیمت محصولاتشان می باشد.

البته این موضوع در مورد کشور ما که خیلی تولید قهوه در کشور نداریم و تقریب تمام قهوه مصرفی کشور وارداتی می باشد کمی متفاوت است.

نتیجه گیری:  اولین ملاک خود برای انتخاب محصول و خرید قهوه کیلویی را قیمت قرار ندهید، بلکه مهمترین اصل انتخاب و پیدا کردن تولید کننده و فروشگاه، صداقت و مطمئن بودن می باشد که بتوانید بهترین کیفیت را با بهترین قیمت تهیه کنید.

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture