فروش عمده قهوه شامل قهوه سبز، روست شده، پودر قهوه،قهوه فوری، سیلو قهوه و…

اولین شرط برای خرید قهوه عمده این است که شما یک پخش مطمئن و با تجربه بالا پیدا کنید که بتوانید به آن اطمینان کنید. فروشگاه اینترنتی کافی مافی بزرگترین فروشگاه آنلاین عمده صنعت قهوه ایران و دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو می باشد.

ما در کافی مافی این افتخار را داریم که تمام محصولات و فرآورده های قهوه را به صورت عمده و با کیفیت عرضه کنیم. در زیر ما لیست مهمترین محصولات خود را برای شما قرار داده ایم که شما می توانید با ورود به داخل فروشگاه قیمت های آنها را برای خرده فروشی مشاهده کنید. اما اگر دنبال خرید عمده قهوه می باشید باید بگوییم:

از آنجایی که قهوه یک محصول وارداتی می باشد و قیمت آن مستقیماً با دلار در ارتباط است و در بازار ایران همیشه دلار با نوسانات فراوان همراه است، شما می توانید برای گرفتن قیمت قهوه عمده با شماره هایی که در انتهای مقاله برای شما قرار داده ایم با ما تماس بگیرید تا بتوانیم متناسب با حجم خرید شما قیمت دقیق را ارائه کنیم.

فروشگاه قهوه کافی مافی

لیست محصولات خرید عمده قهوه

خرید عمده قهوه

 • انواع دانه قهوه سبز
 • انواع دانه قهوه تازه روست شده قهوه عربیکا و قهوه روبوستا مانند دانه قهوه پی بی، دانه قهوه چری، قهوه کلمبیا، قهوه ویتنام، قهوه اندونزی، قهوه جاوا و…
 • انواع پودر قهوه سبز و پودر قهوه رست شده با درجه روست (روست لایت، دارک، مدیم و…) و آسیاب متناسب با سلیقه شما مشتریان عزیز
 • انواع تجهیزات کافی شاپ ها و باریستاها
 • انواع پودر قهوه های فوری بصورت فله و بسته بندی مارک های مختلف بازار (نسکافه، اسپرسو، هات چاکلت، کاپوچینو ، چایی ماسالا و…)
 • انواع مواد مصرفی کافی شاپ ها و باریستاها از جمله کافی میت، پودر کاکائو، شکلات، سس، سیروپ تیزر و …
 • انواع برند های خارجی مثل ( لاوازا ، استارباکس ، ایلی ، ساکوئلا ، علی کافی ، ترابیکا ، نسکافه و … )
 • انواع سیلوهای قهوه در سایز 3 و 5 کیلویی

خرید سیلو قهوه و سیلو شکلات

نکات مهم برای خرید عمده قهوه

فروش عمده انواع قهوه

شما موقع خرید قهوه عمده لازم یک سری از نکات را حتما رعایت کنید تا بتوانید بهترین خرید را با مناسب ترین قیمت داشته باشید:

نکته 1: به سابقه فروشگاه قهوه دقت کنید. به طور قطع تجربه کاری بالا یک مرکز پخش نشانه ماندگاری و اعتبار بالای آن می باشد.

نکته 2: از تازه بودن قهوه خریداری شده مطمئن شوید. درسته قهوه جز مواد غذایی می باشد که تاریخ انقضا ندارد ولی تازه بودن آن باعث می شود قهوه ای که شما به مشتری خود می دهید دارای عطر و رایحه بالایی باشد.

نکته 3: اگر قصد خرید دانه قهوه عمده دارید به این خیلی دقت کنید که دانه هایی که میخرید یک دست باشد. یادتان باشد که حتماً نباید دانه ها درشت یا ریز باشد؛ چون بسته به نوع دانه ای که خرید می کنید دانه ممکن است ریز یا درشت باشد ولی در هر صورت باید یک دست باشند.

نکته 4: سیب سلامت دارو یکی از مواردی می باشد که نشان دهنده اعتبار فروشگاه قهوه عمده می باشد. سازمان غذا و دارو این نشان را انتخاب نموده است چون که نشانه سلامتی می باشد. این نشان از دو رنگ آبی و سبز متشکل شده است. برگ سبزی که به شکل چشم در میان لوگوی سیب سلامت و به رنگ سبز طراحی شده نشان دهنده نظارت سازمان غذا و دارو در جهت سلامت مصرف کننده ها می باشد.

نکته 5: اگر قصد خرید برندهای خارجی قهوه به صورت عمده دارید به این نکته دقت کنید که برندهای خارجی در بسیاری از موارد به خاطر سختی واردات تاریخ های آنها بسیار کم می باشد و شما در صورت عدم چک کردن آنها قطعا در هنگام فروش و استفاده با مشکل رو به رو خواهید شد. ما در کافی مافی این موضوع را تضمین می کنیم که تمام قهوه های خارجی را با به روزترین تاریخ ممکن به شما عرضه خواهیم کرد.

نکته 6: یک مورد مهمی که لازم است برای خرید قهوه عمده دقت کنید این است که از فروشگاهی خرید کنید که کیفیت بار آنها ثابت باشد. افراد قهوه خور دنبال کیفیت ثابت هستند. یک بار تلخ نباشد و بار بعد ترش. یک بار تیره نباشد و دفعه بعد روشن.

نکته 7: به بسته بندی های قهوه برای خرید دقت کنید. قهوه در صورت عدم بسته بندی صحیح به سرعت عطر و رایحه خود را از دست می دهد. به همین خاطر ما تلاش کردیم با بسته های سوپاپ دار مطمئن محصولی را به مشتریان خود ارائه دهیم که بهترین کیفیت را داشته باشند.

لیست دانه های قهوه برای خرید عمده

قبل از هر چیزی لازم است اشاره کنیم با توجه به نوسانات قیمت نمی توان قیمت دقیق برای دانه ها ذکر کنیم و به همین خاطر برای بررسی قیمت خرید می توانید با بخش فروش ما تماس حاصل کنید.

دانه قهوه روبوستا

دانه قهوه جاوا : این قهوه بهترین دانه روبوستا قاره آسیا می باشد که تولید کشور اندونزی می باشد و جز دانه ها با کرما و کافیین خیلی بالا می باشد.

دانه قهوه کامرون : این قهوه به عنوان بهترین دانه روبوستا قاره آفریقا شناخته می شود که ویژگی خاص آن طعم نسبتاً ملایم با کافیین بالا می باشد که کرما آن بسیار خوش رنگ می باشد و یک گزینه ایده آل برای خرید عمده به حساب می آید.

دانه قهوه پی بی : قهوه روبوستا پی بی که تولید کشور هندوستان می باشد جز بهترین گزینه ها از نظر خامه و کرما می باشد و به خاطر خامه پایداری که می دهد بسیاری از کافی شاپ ها علاقه خاصی به این قهوه دارند ولی کمی خاصیت اسیدی دارد.

دانه قهوه ویتنام : اگر دنبال خرید یک قهوه روبوستا اقتصادی و ارزان می باشید و قهوه ویتنام جز بهترین گزینه ها می باشد، این قهوه شاید کرمای خیلی خوبی نداشته باشد ولی کافیین آن بسیار بالاست.

دانه قهوه چری : این دانه قهوه بسیار شبیه به قهوه پی بی می باشد با این تفاوت که کمی خوشمزه تر و خوش خوراک تر می باشد و اگر دنبال خرید قهوه عمده میباشید که مشتری های شما ثابت می باشند یک گزینه ایده آل در بین دانه های قهوه روبوستا می باشد.

دانه قهوه اوگاندا : خامه و کافیین این قهوه روبوستا شاید نسبت به قهوه های روبوستا دیگر 10 درصد کمتر باشد و برای میکس شدن با دانه های عربیکا بسیار مناسب می باشد.

دانه قهوه ای کی : این دانه قهوه تولید کشور هندوستان می باشد و از لحاظ ویژگی ها تقریباً دارای خصوصیات مشترکی از قهوه های پی بی و چری می باشد. هم خوشمزه می باشد و هم دارای کرما و خامه خوبی می باشد.

چرا فروشگاه قهوه ما را انتخاب کنید؟

خرید انواع قهوه عمده

تا اینجا مهمترین نکات خرید قهوه عمده را برای شما بررسی کردیم ولی شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا اصلاً باید در بین این همه فروشگاه های آنلاین و اینترنتی قهوه موجود در ایران، باید ما را انتخاب کنید؟

مورد اول : در بین تمام فروشگاه های قهوه موجود در ایران تنها تعدادی اندکی دارای سیب سلامت و نماد الکترونیکی به طور همزمان می باشند که این نشان دهنده رعایت تمام مدارک و نکات لازم بهداشتی و اعتباری شرکت کافی مافی می باشد.

مورد دوم : متاسفانه عدم دقت در انتخاب یک فروشگاه معتبر گاهاً باعث شده که بعضی از مشتریان عمده و خرد اینترنتی، پول و هزنیه خود را از دست بدهند. یکی از مواردی که شما می توانید از مطمئن بودن یک مرکز خرید اینترنتی اطمینان پیدا کنید حضور داشتن شرکت قهوه مورد نظر در فروشگاه های اینترنتی معتبر مثل دیجی کالا و ترب می باشد که ما در کافی مافی چندید سال است که در هردو این فروشگاه های آنلاین حضور داریم.

مورد سوم : وقتی یک شرکت قهوه به خوبی کار کند قطعاً باید تعداد بازدیدها و ورود افراد مختلف در آن زیاد باشد. اگر با شرکت های آنلاین آشنایی داشته باشید، احتمالا می دانید که تعداد بازدیدهای یک سایت با استفاده از رنکینگی به نام “الکسا” تعیین می شود که در بین تمام فروشگاه های اینترنتی قهوه ایران، ما در رتبه اول از لحاظ تعداد بازدید و ورود به سایت می باشیم.

مورد چهارم : تنوع بالای محصولات و قهوه ها می تواند نشان از بزرگ بودن و اعتبار یک شرکت قهوه باشد. ما در کافی مافی بیش از 100 نوع قهوه از برندهای بزرگ قهوه جهان مانند لاوازا، استارباکس، ایلی، جاکوبزو… موجود داریم که در کنار انواع دانه های قهوه از کشورهای برزیل، کلمبیا، اندونزی، مکزیک و… توانسته یک سبد کامل برای انتخاب شما مهیا کند.

مورد پنجم : بزرگترین بازار فروش آنلاین قهوه قطعاً موتور جستجو گوگل می باشد. وقتی یک شرکت بتواند در این بازار نسبت به رقبا پیشی بگیرد به طور قطع نشان دهنده بزرگی و کیفیت آن شرکت می باشد. تنها کافیست شما خرید دانه قهوه، یا قهوه لاوازا یا پودر قهوه و… را داخل گوگل سرچ کنید و مشاهده کنید که کدام شرکت در رتبه های اول می باشد. 🙂

مورد ششم : زمانی یک شرکت می تواند خود را برای عرضه فروش عمده آماده کند که قبل از آن توانسته باشد در زمینه خرده فروش، رضایت مشتریان خود را فراهم کرده باشد، اگر در بین نظرات مشتریان در فروشگاه قهوه ما دقت کنید این موضوع را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

نحوه تماس برای خرید عمده قهوه

در کل تمام آنچه شما به عنوان خریدار قهوه عمده و یا باریستا  ( صاحب کافی شاپ ) به آن نیاز دارید در کمترین زمان و با بهترین کیفیت برای شما به سراسر ایران ارسال می کنیم.

ما در کافی خود را ملزم به رعایت حقوق شما مصرف کننده گرامی می دانیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت های به روز و خرید قهوه عمده ( فله ) با شماره های زیر پاسخگوی شما عزیزان می باشیم:

 • 09126787705
 • 08632219527
 • 09181604837

 

ما در کافی مافی قهوه ها را در بسته بندی های 10 و 15 و 20 کیلویی همراه با سیب سلامت و مجوز از جهاد کشاورزی در اختیار شما دوستان عزیز قرار میدهیم و شما میتوانید روست ( رست ) های مورد علاقه خود را به ماداده و ما دقیقا قهوه هاتون رو با همون روست و رنگ در اختیارتان بگذاریم 🙂

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 نظر
 1. کامران عرب زاده می‌گوید

  سلام ده کیلویی میخواستم قهوه عربیکا کلمبیا با رست مدیوم

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   با سلام خدمت شما،
   لطفا با شماره های داخل متن تماس بگیرید

  2. کیابرزویوسفی می‌گوید

   سلام روزتون بخیر و شادی
   قهوه عربیکا کدوم. مارکش کیفیت عالی داره
   وکیلویی چقدره ومیکسش چطوره آسیاب نشده

   1. عبدالناصر فنائی می‌گوید

    بهترین قهوه باطعم عالی درحال حاضر قهوه نیکاراگوئه عربیکا باروست مدیوم میباشد هم به تنهایی برای ساخت اسپرسو خوبه هم میتونید باقهوه های کلمبیا وکاستاریکا یا کلمبیا وتانزانیا که هر۴ نمونه با روست مدیوم باشند میکس کنید البته آنقدرقهوه نیکاراگوئه عطر دلپذیری دارد که انسان حیفش میاد مخلوط کنه باقهوه کشورهای دیگه البته گیرایی بالا با میکس عربیکا وروبوستا بهتره انا عربیکا تلخی کمتری داره

 2. Behnam می‌گوید

  باسلام
  واسه برنامه خوبتون واطلاع دهیتون تشکر میکنم

 3. محمدرضا می‌گوید

  سلام‌من‌از‌دانه‌های‌قهوی‌برزیل‌وکلمبیا‌وپی‌بی‌وجاوا‌وهندوراس‌جمعا‌۱۰‌کیلو‌میخوام‌برای‌کافه‌ام‌لطفا‌راهنمایی‌کنید

 4. مجتبی می‌گوید

  سلام من یزد پخش قهوه دارم قیمت دان سبز عربیکا وروبوستا لطف میکنید برام

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   سلام و درود، براس کسب اطلاع از قیمت و فروش عمده لطفا با واحد فروش ما تماس بگیرید: 09126787705

 5. رضا جعفرزاده می‌گوید

  درود بر شما من اهواز هستم و پخش قهوه دارم بصورت اینترنتی

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   موفق باشید همکار گرامی

 6. مرضیه فراهانی می‌گوید

  ممنون از لطفتون

 7. هومن سیر می‌گوید

  سلام.
  جهت دریافت نمایندگی فروش آدرسی دارین که حضوری برسیم خدمتتون؟

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   سلام، لطفا با شماره ای که داخل سایت هست تماس بگیرید

 8. عدنان كارگر می‌گوید

  سلام وقت بخیر ممکن قیمت قهوه سبز کلمبیا سوپرمو بفرمائید

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   به خاطر تغییر قیمت به روز دانه ها لطفا برای اطلاع از قیمت ها با شماره 09126787705 تماس بگیرید

 9. حمید می‌گوید

  آیا فایلی در مورد کار با رسترهای سنتی دارید؟

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   سلام نه متاسفانه

 10. حمید می‌گوید

  سلام من شیراز پخش دارم چطور میتونم با شما کار کنم

  1. مرضیه فراهانی می‌گوید

   سلام وقتتون بخیر، با شماره 09126787705 تماس بگیرید

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture