چای بارمال bharmal و راهنمای کامل برای خرید

با گسترش صنعت، تولید چای از نوع سنتی خود عوض شده و برندهای مختلفی در زمینه تولید انواع  محصولات متنوع در جهان مشغول به فعالیت می باشند، یکی از برندهایی که در ایران طعم و قیمت آن برای خرید بسیار مورد استقبال قرار گرفته شرکت چای بارمال “bharmal” می باشد.

به طور کلی برندهایی زیادی وجود دارند که در دنیا در حال تولید چای می باشند ولی اینکه شما بتوانید با گذشت زمان همچنان در بین رقبا، محصولات با کیفیت تولید کنید نشان از قدرت شرکت چای بارمال می باشد.

تاریخچه چای بارمال و سریلانکا

چای بارمال

به طور کلی احتمالا نیز شما با این موضوع زیاد رو به رو شده اید و تا نام چای آورده می شود نام کشور سریلانکا نیز ظاهر می شود، البته باید گفت این موضوع خیلی هم بی ربط نیست.

وقتی شما برای خرید  چای بارمال و دنبال نمایندگی می باشید که آن را خریداری کنید احتمالا بر روی بسته بندی محصولات این شرکت نامی که به جز بارمال بر روی بسته بندی مشاهده خواهید کرد نام “شای سیلانی ممتاز” می باشد.

چای سیلانی معروف ترین نامی می باشد که احتمالا در زمینه چای شنیده اید، جالب است بدانید این چای محصول کشور سریلانکا می باشد.

تولید چای در کشور سریلانکا در سال 1867 شروع شد که خیلی زود توانست به خاطر شرایط آب و هوایی و خاک فوق العاده حاصلخیز، تولید چای در این کشور با گسترش و استقبال فراوانی رو به رو شود.

سیلان نام قدیم کشور سریلانکا بود و به همین خاطر چای تولید شده در این کشور به نام چای سیلان در جهان مشهور شد.

به همین دلیل است در تولید انواع برندهای چای کشور سریلانکا از جمله چای بارمال Bharmal نام سیلان را نیز مشاهده خواهید کرد که در واقع نشان دهنده اصالت چای های تولید شده در این کشور است.

انواع چای بارمال Bharmal

انواع Bharmal

شرکت بارمال یکی از شرکت های بزرگ تولید چای سریلانکا به حساب می آید که در بعضی از کشور های دنیا از جمله امارت متحده عربی نمایندگی دارد که در واقع اصلی ترین نمایندگی حضور محصولات چای این شرکت در داخل ایران می باشد.

بسته بندی چای بارمال در دو نوع ساده و قوطی فلزی عرضه می شود می شود که در مدل ها و انواع مختلف چای ساده و عطری توضیع می شود که البته امروزه چای بارمال مدل ها و طعم های جذاب جدیدی تولید کرده که با استقبال زیادی همراه بوده است.

در بین چایهای بارمال بعضی از آنها هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت بیشتر از همه مورد استقبال قرار کرفته که ما در زیر مهمترین آنها را برای شما بازگو می کنیم تا با اطلاعات کافی برای خرید خود اقدام کنید.

خرید چای ماسالا

چای بارمال، مدل Super Pekoe

خرید چای بارمال

چای کیسه ای بارمال مدل سوپر بیکو Super Pekeo محصولی از برند بارمال سریلانکا می باشد که تهیه شده از بهترین چای سیلان ممتاز بدون مواد نگهدارنده می باشد.

این چای در بین چای های کیسه ای به خاطر و طعم عطر فوق العاده بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و در بین محصولاتی می باشد که از خرید آن قطعا پشیمان نخواهید شد.

چای بارمال ارل گری

ارل گری

چای ارل گری Earl Grey یکی از محبوب ترین و معروف ترین چای های نه تنها ایران بلکه جهان می باشد که دلیل اصلی این موضوع هم عطر و طعم ویژه آن می باشد.

چای ارل گری یک چای سیاه عطری و طعم دار به حساب می آید، که اصولا از چای سیاه آسام تهیه می شود، این چای ترکیبی از برگ های چای سیاه با روغن گرفته شده از پوست ترنج (برگاموت) است که باعث ایجاد طعم بالا در این چای شده است.

چای بارمال ارل گری تهیه شده از چای سیلان ممتاز بدون هیچگونه مواد افزودنی می باشد که بسیار طعم دلچسبی دارد.

خرید چای امیننت

چکش سبز بارمال Pure Ceylon Tea

چای چکش سبز

چای چکش سبز بارمال در بسته های  500 گرمی تهیه شده از بهترین مزارع چای کشور سریلانکا می باشد.

چای چکش سبز بارمال تهیه شده از چای شکسته سیلان اصلی درجه یک می باشد که دارای دانه ریز چای دربسته های 500 گرمی می باشد که خیلی زود دم می کشد.

این مدل چای بدون عطر می باشد و طعم اصیل چای را می دهد و دارای خواص آنتی اکسدانی و تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد.

چای هندوانه بارمال Bharmal

چای هندوانه

چای هندوانه بارمال Bharmal یک چای سیاه می باشد که بدون طعم و ساده می باشد که از برگ های چای بلند فرآوری و تهیه شده است که البته به خاطر کمی خاص بودن، کمتر در بین نمایندگی ها و برای فروش موجود است.

ویژگی بارز چای هندوانه بارمال را می توان در رایحه جنگلی این چای جستجو کرد که بسیار مورد استقبال افراد قرار می گیرد.

طعم ملایم به همراه رنگ طلایی و روشن این چای آن را خیلی شبیه به چای سبز کرده است ولی اگر هر دو این نوشیدنی ها را بچشید تفاوت آنها را درک خواهید کرد و به طعم خاص چای هندوانه پی خواهید برد.

شرکت چای بارمال محصولات متنوع فراوانی دارد که شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت و ثبت سفرش و خرید محصولات این شرکت به قسمت فروشگاه کافی مافی مراجعه کرده و در قسمت چای و دمنوش ها مدل های مختلف چای ها را مشاهده و خریداری کنید.

فروشگاه قهوه کافی مافی

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture