صبحانه هایی لذت بخش برای عاشقان قهوه و پیشنهاداتی خوشمزه!

قهوه بیشتر از یک نوشیدنی گرم (یا یخ زده یا سرد شده) است. برای عاشقان آن، نوشیدن قهوه در وعده صبحانه دارای طرفداران زیادی است که به آنها کمک می کند تا یک روز پرانرژی را پشت سر بگذارند!

قهوه دلیلی برای ملاقات و دورهمی با دوستان عزیز قدیمی است. پس آیا جالب نیست این نوشیدنی سرشار از احساس سلامتی و شادابی را با سایر مواد غذایی همراه کنید و یا یک ترکیب خوشمزه با آن درست کنید؟

لطفا با ما همراه باشید تا یکسری موارد دلپذیر صبحانه به همراه قهوه رو باهاشون آشنا بشیم تا بتوانید برای وعده صبحانه خود یا هر زمان که می خواهید انتخاب، امتحان و تهیه کنید. مطمئناً با خوردن آنها لبخندی بر چهره شما خواهد نشست!

خرید قهوه استارباکس

دونات های شکلاتی پخته شده با روکش قهوه

دونات های روکش قهوهقهوه و دونات را امتحان کنید. این ترکیبی خلاق برای امتحان مزه های خاص است. به طور جدی، چه چیزی می تواند از روکش قهوه بهتر باشد؟

بیسکوت قهوه وفندق یک صبحانه عالی

بیسکویت قهوه

این که آیا شما به طور معمول عاشق بیسکوتی هستید یا خیر، این دستور العمل باعث می شود که شما در کوکی های فوق العاده تردید کرده و به بیسکوتی موچاچیپ مؤمن شوید!

واقعیت این است که قهوه می تواند یکپارچه شود و مطمئناً به طعم بیسکوتی آسیب نمی رساند. فندق های موجود در آن، طعم قهوه را کاملاً خوب نشان می دهند، همانطور که طعم شکلات را نیز به همراه دارد.

پنکیک های تیرامیسو در صبحانه

پنکیک تیرامیسودر اینجا یک روش ابتکاری برای خوردن دسر برای صبحانه وجود دارد. این پنکیک ها قبل از سرو در اسپرسو خیس می شوند.

خرید قهوه اسپرسو 

مافین تزریق شده با قهوه

کیک مافینکلوچه مافین که نوعی نان شیرینی کم قند نسبت به کاپ کیک می باشد و می تواند انتخاب خوشمزه ای برای صبحانه شما باشد!

اگر بتوانید هنگام پخت به ترکیبات آن پودر قهوه و یا قهوه فوری را اضافه کنید، یک شیرینی بزرگ و طعم دار را تجربه می کنید. خصوصا برای افرادی که همیشه مافین را استفاده می کنند.

قهوه کاراملی بر روی نان تست فرانسوی

نان تست قهوهاینها فقط نان تست فرانسوی نیستند که با نان برنج معمولی ساخته شده اند. اینها با کروسانت (ساخت آنها به فرانسوی ، غیر؟) ساخته شده و در قهوه و قند قهوه ای کاراملیزه می شوند. آنها همچنین با شربت افرا قهوه و خامه نارگیل سرو می شوند.

نان های با روکش قهوه

شیرینی روکش قهوهمی تواند از نان های مهم برای صبح آرام جمعه باشد. اینها به لطف قهوه موجود در مواد پر شده و روکش فوق العاده ویژه هستند. صادقانه چه چیزی بهتر از روکش نان اونم از نوع قهوه؟

خرید دانه قهوه

پنکیک قهوه در سفره صبحانه شما!

پنکیک قهوهدستور العمل مناسب و آسانی برای تهیه پنکیک های مد روز با یک ماده اضافی لذت بخش است. می دونید منظورم چیه: قهوه!

با دقیق درست کردن قهوه، که باعث می شود بدون قربانی کردن طعم، آن را به سادگی تهیه کنید.

وافل شکلات اسپرسو

وافل قهوه

در اینجا و با صراحت اتفاقات زیادی می افتد، من همه اون ها را دوست دارم. شکلات و اسپرسو مانند شکلات و موز با هم بسیار عالی هستند، بنابراین ترکیب همه آنها کاملاً عالی است. جایزه: به نظر می رسد این دستور العمل بدون گلوتن است!

 

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture