لوازم قهوه،لیست کامل وسایلی که برای تجهیز کافی شاپ تان نیاز دارید،قسمت اول

شما یک پلن تجاری، یک مکان و یک نام عالی با یک آرم خوب برای شروع بیزینس تان دارید. اکنون زمان آن رسیده که کافی شاپ خود را راه  و یا تجهیزات کافی شاپ خود را به روز و کامل کنید. شما از این که از کجا شروع کنید مطمئن نیستید. خب ما اینجا هستیم تا لیستی از تجهیزات و لوازم قهوه موردنیاز برای راه اندازی کافی شاپ مورد علاقه تان را  معرفی کنیم. لطفا با ما همراه باشید 🙂

لوازم قهوه، اسپرسو 

1.دستگاه اسپرسو

 

اولین قدم برای هر کافی شاپ مستقل، تهیه دانه های قهوه با کیفیت و تنوع است که به نوشیدنی های شما طعم متمایز و تازه ای می دهد که برند شما را تعریف می کند.

مرحله دوم انتخاب دستگاه اسپرسو است که به شما امکان می دهد آن دانه را به کاپوچینو و سایر نوشیدنی های مخصوص تبدیل کنید. این نوشیدنی های مبتنی بر اسپرسو نه تنها مشتری را جلب می کنند بلکه بیشتر از فروش فنجان قهوه ساده و قهوه سیاه باعث افزایش درآمد شما خواهند شد.

خرید یک دستگاه اسپرسو جدید توصیه می شود زیرا این کار اسباب فروش قهوه شما خواهد بود.

2. آسیاب قهوه

آسیاب کردن دانه در خانه و در طول روز کلید اصلی ایجاد بهترین نوشیدنی های ممکن است. در حقیقت، خرد کردن دانه حتی 10 دقیقه قبل از دم کردن می تواند منجر به افزایش قابل توجه طعم قهوه شود. اما، چرا دانه های قهوه تازه آسیاب شده چنین تغییری ایجاد می کنند؟

سطح دانه را افزایش می دهد و به شما امکان دسترسی به روغن های غنی و ذرات محلول را می دهد که باعث ایجاد طعم و عطر مشخص می شوند.

آسیاب های قهوه یکی از لوازم قهوه مهم می باشد زیرا میزان خرد شدن دانه های قهوه تاثیر زیادی در طعم نهایی خواهند داشت.

3. آسیاب قهوه معمولی

 

اگرچه مشتریانی که نوشیدنی های مخصوص سفارش می دهند، از کسانی که قهوه معمولی و سیاه را ترجیح می دهند، بیشتر هستند، اما جلب رضایت همه مشتریان شما مهم است!

اجزاء و کار کردن با این دستگاه ساده تر است که برای درست کردن فنجان های قهوه معمولی ساخته شده است.

4- قهوه ساز، دستگاه دم کردن قهوه

 

در حالی که یک قهوه ساز معمولی باید برای کافی شاپ کافی باشد اما انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد. قهوه سازهای اتوماتیک، دستگاه های قهوه مایع، برای تهیه و سرو قهوه هستند.

5- قهوه جوش 

قهوه غالباً در قوری های شیشه ای تولید می شود که می توانند قهوه را برای مدت بیشتری داغ نگه دارند. این دستگاه عالی برای یک ایستگاه سلف سرویس است.

6. همزن قهوه

تهیه همزن دارای سپر صوتی ضروری است. سپر صدا به شما امکان می دهد بدون مزاحمت در محیط کاری از همزن استفاده کنید و آرامش خود و مشتریان را حفظ کنید.

این امر به ویژه برای انجام کارهای کوچک در جایی که جدایی کمی بین منطقه آماده سازی نوشیدنی و محل استقرار مشتریان وجود دارد، بسیار مهم است.

همزن با سرعت بالا برای سرویس دهی سریع تر توصیه می شود. به نظر می رسد یکی از لوازم قهوه اصلی باشد!

7. قهوه ساز دم سرد، برای دم کردن قهوه با آب سرد

از چای یخ سنتی گرفته تا چای لیموی شیرین نشده تا چای شیرین جنوبی، جزو نوشیدنی های کلاسیکی هستند که مشتریان دوست دارند در تابستان نوش جان کنند.

شما می توانید با خرید این دستگاه قهوه سرد تهیه کرده تا تابستان ها تنوع بیشتری در منوی خود برای مشتریانتان داشته باشید.

8. دستگاه آب جوش

 

اگرچه بسیاری از لوازم قهوه از شیر آب داخلی ساخته شده استفاده می کنند، اما یک دستگاه آب جوش مستقل می تواند باعث افزایش حجم آب جوش شما و حتی کمک به شخصی شود که در تلاش برای پر کردن چند لیوان آب داغ و تهیه قهوه است.

 

همزمان از آنجا که آب گرم برای بسیاری از کارهای تمیز کردن نیز استفاده می شود، داشتن آب جوش در هنگام کشیدن اهرم همچنین می تواند به کاهش زمان لازم برای تمیز کردن معمول دستگاه ها در طول روز کمک کند.

برای مشاهده ادامه مطلب و تجهیزات کافی شاپ لطفا بر روی قسمت دوم کلیک کنید.

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture