نارگیل و قهوه: شیر نارگیل گزینه ای عالی و سالم برای طعم دار کردن قهوه تان!

مدتی بود که شیر لبنی تنها گزینه برای مزه دار کردن قهوه به نظر می رسید، اما همزمان با رشد بازار و تولید محصولات غیرلبنی مانند شیر نارگیل تعداد انتخاب های ما هم افزایش یافت، به خصوص برای افرادی که معده آنها به شیر لبنی حساس است!

تعداد محصولات بر پایه گیاهی روز به روز افزایش یافته است: شیر بادام، شیر برنج، شیر جو دوسر، شیر کنف و غیره که می توانیم با بررسی طعم و خواص هر کدام، در صورت امکان آنها را به فنجان قهوه تان اضافه کنید و لذت ببرید!

در مورد شیر نارگیل چطور؟ شاید به دنبال بهترین، سالم ترین و پایدارترین جایگزین شیر برای چربی زدن به قهوه خود باشید! شیر نارگیل انتخاب مناسب و در عین حال مغذی است!

ما در اینجا هستیم تا بتوانیم این موضوع را از زاویه های مختلف برای پاسخ دادن به این سؤال که: آیا می توانید و باید، شیر نارگیل را به قهوه اضافه کنید؟ آیا خاصیتی به قهوه اضافه می کند یا فقط آن را مزه دار می کند؟

نارگیل هم مانند بقیه موارد، به جزء خواص زیادش، مشخصات امضا شده خود را در عطر و طعم دارد و بهتره قبل از خوندن این مطلب از خودتون بپرسید که: آیا عطر و طعم این میوه  رو دوست دارید؟

شیر نارگیل در قهوه!

نارگیل در قهوه بریزیدشیر نارگیل چون گیاهی است، چربی مضر کمتری نسبت به شیر لبنی برخوردار است، اما  تولید کنندگانی هستند که از تثبیت کننده ها و مواد افزودنی استفاده می کنند تا ظاهر غلیظ تری به شیر ​​معمولی نارگیل بدهند!

به طور خلاصه، شیر نارگیل مورد استفاده شما باید تا حد ممکن طبیعی و با حداقل فرآوری باشد. اگر به مسیر دیگری بروید، ممکن است از کیفیت و طعم قهوه خود ناراضی باشید.

قهوه اسیدی است و بسته به نحوه دم کردن آن، ممکن است یک فنجان نسبت به دیگری اسید بیشتری داشته باشد. اسید به عنوان منعقد کننده عمل می کند و هرگونه جایگزین شیر غیر لبنیاتی مانند شیر نارگیل را به خوبی حل می کند و همین موضوع موجب میشه معده شما با مشکل هضم شیر مواجه نشود!

آیا شیر نارگیل، برای شما مناسب است؟

شیر نارگیلاگر رژیم غذایی کتوژنیک را تمرین می کنید،. رژیم کتوژنیک به معنای حفظ یک رژیم غذایی کم چرب و پر چرب است و شیر نارگیل خاص است زیرا از نظر چربی بالاتر از سایر همتایان جایگزین شیر است.

در حقیقت، نیمی از کالری های آن از طریق چربی تأمین می شود. به نظر شیر بادام یا شیر سویا می توانند گزینه های بهتری برای شما باشند!

اگر رژیم کتوژنیک را تمرین نمی کنید، هنوز دلایلی برای شادی وجود دارد: شیر نارگیل دارای مزایای سلامتی بسیار خوبی است. ما ذکر کردیم که نسبتاً پر چربی است، اما این چربی ها ممکن است یک نوع عالی باشد.

اول، چربی آن از نظر داشتن MCT ها بسیار غنی است که می تواند به شما کمک کند بعد از خوردن اش احساس سلامتی بیشتری داشته باشید، بهتر ورزش کنید و حتی انرژی فوری به مغز بدهید، همچنین حاوی اسید لوریک است که برای نشان دادن خواص ضد میکروبی (دفاع بدن) مورد مطالعه قرار گرفته است.

شیر نارگیل گزینه ای عالی و سالم برای در نظرگرفتن در برنامه های غذایی شماست، اما اطمینان حاصل کنید که برای بهینه سازی رژیم غذایی تان برای رفع نیازهای سلامتی خاص خود با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت می کنید.

بهترین شیر نارگیل را برای قهوه انتخاب کنید!

نکته مهم اینه که در انتخاب شیر نارگیل برای قهوه خود، به نوع فرآوری شده با حداقل پردازش بچسبید، هم طعم بهتری خواهد داشت و هم برای سلامتی شما مفیدتر خواهد بود.

کنسروی

قوطی شیر قهوهاگر هر نوع قوطی شیر نارگیل را به طور منظم باز کنید، یک “کرم نارگیل” متراکم پیدا می کنید که در قسمت بالا شناور است و ضخیم تر است زیرا این بخشی از شیر شامل بیشترین میزان چربی و پروتئین است.

جعبه ای

جعبه شیر نارگیلبه طور کلی، شیرهای بدون لبنیاتی جعبه ای عالی هستند، اگر محدودیت های انباری ندارید، ارزشش رو داره که به تعداد بالا بخرید تا همیشه داشته باشین، زیرا به طور معمول نیازی به یخچال ندارند.

با این وجود، باید توجه داشت: مدل های در جعبه، معمولاً حاوی پرکننده ها یا تثبیت کننده ها است به طوری که شیر نارگیل در دمای اتاق کیفیت خود را ازدست ندهد.

پودری

پودر نارگیل پیشنهاد ما، استفاده از پودر شیر نارگیل  است. اشکال دیگر آن ممکن است از تثبیت کننده ها یا مواد مگه دارنده استفاده کند تا به مدت طولانی بماند، اما راه حل دیگر و سالم تر، استفاده از پودر آن است و ماندگاری آن حداکثر 2 سال است، همچنین راحتی بیشتری برای استفاده به همراه دارد!

سعی کنید همیشه از بالاترین کیفیت مواد اولیه استفاده کنید تا خالص ترین مزایای آنها را به دست آورید. وقتی این کار را کردید، ترکیب شیر نارگیل و قهوه یک راه عالی برای شروع صبح تان خواهد بود.

منبع: /coconutcloud.net/

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture