بسته بندی قهوه و تلاش نستله برای حذف زباله های پلاستیکی!

موضوعی بسیار مهمی که امروزه به یک بحران جهانی در عرصه محیط زیست تبدیل شده است پسماندها و ضایعات پلاستیکی می باشد، صنعت قهوه نیز از این موضوع استثنا نمی باشد و تلاش برای کاهش و حذف این پسماندها و تولید بسته بندی قهوه که بتواند آسیب کمتری به محیط زیست وارد کند امری بسیار ضروریست.

شرکت نستله که ما ایرانی ها بیشتر آن را با نام نسکافه میشناسیم همیشه یکی از پیشتازان طراحی ها جدید و تولید محصولات با کیفیت بوده است که سعی کرد در این زمینه نیز پیش قدم شود.

در جلسه ای که در لوزان سوئیس بین نستله و شرکای خود در تهیه بسته بندی قهوه انجام شده تصمیم گرفتند بودجه وسیعی برای تحقیق و توسعه مواد پایدار مانند بسته بندی های جایگزین برای کاهش زباله های پلاستیکی انجام دهند که طی 5 الی 10 سال آن را کاملا عملی کنند.

نستله و برنامه ریزی برای بسته بندی قهوه ویژه!

نستله

موضوعات تحقیقاتی در مورد مسائل مانند تأثیر کلی زیست محیطی مواد پلاستیکی، اکتشاف مواد زیست پایه، زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت و  از جمله استفاده از مواد مبتنی بر کاغذ با عملکرد بالا می پردازد که می تواند به رفع نگرانی های زیست محیطی در مورد پلاستیک کمک چشم گیری کند.

استفان پالزر، مدیر ارشد فناوری نستله می گوید: ”مقابله با آلودگی های پلاستیکی از اولویت های اصلی نستله است. ما ضمن ارزیابی فناوری های جدید بازیافت و مواد بسته بندی پایدار، به تلاش خود برای دستیابی به رویکردهای جدید برای استفاده مجدد از بسته بندی ادامه می دهیم.

توسعه مواد سازگار با محیط زیست با عملکرد بالا نیاز به درک اساسی از ساختارها و خصوصیات مواد دارد، به همین دلیل است که ما با شرکای خود برای سرمایه گذاری در تحقیقات در مورد مواد پایدار در EPFL همکاری می کنیم. ”

وی ادامه داد: “متخصصان ما متعهد به تولید مواد پیشرفته و جدید هستند که به جهان کمک می کند از وابستگی به محصولات پایه بنزین خلاص شود. ایجاد روابط قوی با شرکای صنعتی برای دستیابی این محصولات جدید و عرضه آن به مشتری به عنوان کارآمد ترین نکته است. ”

کشف و توسعه راه حل های بسته بندی کاربردی، ایمن و سازگار با محیط زیست تمرکز اصلی Nestlé است. در سال 2018 این شرکت موسسه علوم بسته بندی خود را به عنوان گامی مهم در جهت دستیابی به تعهد شرکت در ساخت بسته بندی های 100 درصد قابل بازیافت یا قابل استفاده مجدد تا سال 2025 اعلام کرد.

خرید قهوه استارباکس

معرفی تعدادی از بسته بندی های قهوه

بسته بندی

بسته بندی قهوه نه تنها از لحاظ زیست محیطی امری بسیار مهم  می باشد بلکه از لحاظ زیبایی و تبلیغات و جلب نظر خریداران قهوه نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

استفاده از ایده های مختلف و طراحی های نو می تواند توجه هر کسی را در خرید قهوه جلب کند، هرچند موضوع اصلی خود قهوه و کیفیت آن می باشد ولی نمی توانیم از تاثیر بسیار بالای این بسته بندی ها غافل شد و آن را نادیده گرفت.

استفاده از بسته بندی ها و جعبه های کاغذی و همچنین بطری های شیشه موضوعی است که امروزه برای بسته بندی قهوه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ک ما در اینجا تعدادی از محبوب ترین آن ها را برای شما قرار خواهیم داد تا از دیدن آنها به اندازه کافی لذت ببرید.

خرید قهوه لاوازا

قهوه

بسته بندی های قهوه

شمش طلایی

بطری قهوه

بسته بندی های قهوه

منبع: www.comunicaffe.com

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture