ماگ قهوه ای انتخاب کنید که سبز تر باشیم! حفظ سلامتی خود و طبیعت!

فقط یک درصد ماگ های در بازار قابل بازیافت و استفاده مجدد هستند. با خودمون و طبیعت اطرافمون دوست تر باشیم و ماگ هایی انتخاب کنیم که قابلیت بازیافت باشند!

در سال 2020، ظاهرا، داشتن یک ماگ قهوه قابل استفاده مجدد تقریبا یکی از لوازم جانبی مد و مهم است! کالایی که به شما پیشنهاد می کند به کره زمین اهمیت دهید!

مطمئناً استفاده از یک ماگ قابل استفاده مجدد یکی از بهترین راه های کاهش پلاستیک های یکبار مصرف است. لیوان های قهوه کاغذی خصوصاً به خاطر لایه های پلاستیکی داخلی خود مورد آتش سوزی قرار می گیرند که باعث می شود بازیافت آنها بسیار دشوار شود.

خرید قهوه اسپرسو 

انگلیس و تلاش برای حذف لیوان های کاغذی قهوه

ماگ قهوهدر سال 2019،  دولت انگلیس حتی یک هزینه اضافی 25 برابر قیمت یک قهوه لاته  را برای جریمه مصرف قهوه در ماگ های یکبار مصرف اعلام کرد اما سرانجام پس از اعتراضات شرکت های قهوه مانند غول قهوه انگلیس به نام کاستا، این پیشنهادها حذف شدند.

البته اکنون بسیاری از کافی شاپ ها ماگ های کمپوست را ارائه می دهند. متأسفانه، اینها راه حلی مؤثر نیستند. در حالی که ماگ ها از نظر فنی قابل جمع آوری هستند، انگلیس فن آوری لازم برای پردازش آنها را ندارد، بنابراین آنها به زباله های معمول یا سطل های بازیافتی ختم می شوند که می تواند فرآیند بازیافت را به  تعویق و خطر بیاندازد.

به طور کلی، ماگ های قهوه قابل استفاده مجدد بهترین راه برای رفتن در یک مسیر سبز هستند. و تعداد زیادی گزینه در بازار وجود دارد، از ماگ های تاشو گرفته تا نمونه های مسافرتی گرفته که قهوه شما را در دمای نوشیدنی ایده آل شما نگه می دارند.

در ادامه نمونه هایی از ماگ هایی رو خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم که از جمله ویژگی های آنها، توانایی آنها در ماندن قهوه بدون نشت کردن، گرم نگه داشتن محتویات برای مدت زمانی چند ساعته و در نهایت تجربه لذت بخش یک نوشیدنی خوشمزه در لیوانی زیبا می باشد!

و با وجود چنین گزینه های درخشان، چرا می خواهید در وهله اول از یک ماگ کاغذ روغنی استفاده کنید آخه؟

ماگ کیپ کاپ حرارتی (KeepCup thermal)،

340 میلی لیتری

ماگ کیپ کاپماگ کیپ کاپ به طور گسترده ای به عنوان اصلی و یکی از بهترین مارک های قابل استفاده مجدد ماگ قهوه در جهان است که به تازگی محدوده جدید حرارتی خود را راه اندازی کرده است.

لیوان های جدید این شرکت از شیشه سودا آهسته گرفته تا فولاد ضد زنگ دو جداره و عایق حرارتی مهر و موم شده خلاء شده اند، بنابراین نوشیدنی شما ساعت ها داغ می ماند.

فروشگاه قهوه کافی مافی

ماگ مسافرتی بودوم (Bodum)،

350 میلی لیتری

ماگ2ماگ مسافرتی بودوم، ساخته شده از پلاستیک، لاستیک و سیلیکون است و نسبت به بعضی از لیوان های قابل استفاده مجدد دیگر احساس گودی کمتری دارد.

نسبت به ازای هزینه ایی که پرداخت می کنید توقعات شما را برآورده می کند، قهوه برای مدت زمان مناسب گرم باقی می مانددر حالی که لایه بیرونی آن همچنان خنک است.

ماگ سرامیکی قابل بازیافت فرانک گرین (Frank Green)،

295 میلی لیتری

ماگ قهوه3ماگ سرامیکی فرانک گرین در دو نسخه ارائه می دهد، یکی ساخته شده از پلیمر کاملاً قابل بازیافت، دیگری از یک لایه داخلی سرامیک و یک استیل ضد زنگ بیرونی ساخته شده است. چای رو حداقل دو ساعت داغ نگه می دارد!

ماگ قهوه ترتل (Turtle)،

340 میلی لیتری

ماگ4ماگ قهوه ترتل ساخته شده با شیشه بورسیلیکات با درجه خلوص بالا و درپوش سیلیکونی از نوع جنس ماده سالم برای انسان است. این ماگ ها به اندازه قابل توجهی محکم هستند و محتویات خود را بسیار گرم نگه می دارند، احساس خوبی در دست شما دارند!

ارادت شرکت ترتل برای قطع پلاستیک های یکبار مصرف قابل تحسین است، و از هر فروش 50 پوندی خود به خیریه هایی که برای پاکسازی اقیانوس ها تلاش می کنند اهدا می کند. این برند محبوب، تمام کربن ایجاد شده در فرآیند تولید لیوان های خود را به نفع محیط زیست حذف می کند.

خرید قهوه فوری

ماگ قهوه برو (Bru)،

 340 میلی لیتری

ماگ5برند Bru، ماگ قهوه خود را از طریق طراحی کفه محکم و سنگین خود فوق العاده بادوام و ماندگار می کند. حجم 340 میلی لیتر برای ماگ ها یک اندازه ایده آل و تأیید شده توسط باریستاهای حرفه ای می باشد نیز از دیگر خصوصیات استاندارد این ماگ است!

دیواره های عایق بندی شده با دو جداره، محتویات را تا سه ساعت داغ نگه می دارد. همچنین جنس این ماگ برای سلامتی بی خطر است چون از فولاد ضد زنگ ساخته شده که قابلیت بازیافت هم دارد.

ماگ کامبوکا اتنا (Kambukka Etna)،

 300 میلی لیتری

ماگ قهوه6نام تجاری بلژیکی کامبوکا با رویکرد عملی و در عین حال شیک نسبت به فلاسک های قابل استفاده مجدد است. طراحی ساده، محکم، ضد نشت و با یک دهانه که سه موقعیت دارد، بسته، همیشه باز یا فشاری برای ریختن مقداری قهوه است که همچنین بسیار راحت برای جدا کردن بخشی از درب است تا تمیز کردن آن راحت تر شود.

ماگ قهوه هیدروفلاسک(Hydroflask )،

 340 میلی لیتری

ماگ7جدیدترین ماگ های قهوه هیدروفلاسک با حجم های 340 میلی لیتری و به رنگ های سیاه و زیتونی موجود است. از مواد سازنده بدون خطر ساخته شده است و ، عایق حرارتی دیواره های آن موجب می شود تا قهوه به تا 4 ساعت داغ بماند.

نمای بیرونی نرم آن به گونه ای طراحی شده است که با در دست گرفتن این ماگ هرگز در بیرون احساس گرما نمی کنید.

خرید ماگ 

ماگ مسافرتی امبر (Ember)،

400 میلی لیتری

ماگماگ مسافرتی امبر، جالب ترین ماگ قهوه قابل استفاده مجدد است که من تا به حال دیده ام. این ماگ نه تنها دمای دلخواه شما را حفظ می کند (با پیش تنظیم های پیشنهادی و قابل تنظیم) بلکه نشان می دهد که چه زمانی محتویات به آن درجه رسیده اند، بنابراین خودتان را نمی سوزانید.

برنامه nifty این ماگ تقریباً هر کاری را که بخواهید را می تواند انجام دهد، با تایمر دم کردن قهوه و چای، برای درست کردن لاته، چای سبز، کاپوچینو و غیره را هم می توانید با داشتن آن انجام دهید.

ماگ استوجو (Stojo)،

 340 میلی لیتری

ماگ9اگر شما هم از اون دسته افرادی هستین که بایستی همیشه ماگ یا یه قمقه همراهتون باشه و مجبورین تمام روز آن را حمل کنید، ماگ استوجو بهترین انتخاب برای شماست.

در حقیقت، ماگ های استوجو را می توانید نوشیدن یک نوشیدنی داغ در طی مسیرتون استفاده کنید.

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. سارا می‌گوید

    از کجا میشه این ماگها رو تهیه کرد؟

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture