سیروپ چیست؟ طرز استفاده سیروپ چگونه است؟

امروزه استفاده از طعم دهنده ها در مواد غذایی و نوشیدنی ها روز به روزمورد استقبال  بیشتری قرار می گیرد و اشتیاق مردم به سیروپ ها بیشتر از مابقی طعم دهنده می باشد بخصوص در بین کافی شاپ دار ها و رستوران دار ها که دارای مشتریان خاص تری می باشند.

سییروپ به مایعی گفته می شود که در اثر جوشاندن شکر زیاد در آب به دست می آید،  چسبناک و غلیظ می باشد. به نوعی سیروپ همان شربت یا شهد می باشد که از گذشته در آشپزی ها، شیرینی پزی ها استفاده می شده است.

خرید قهوه فوری

سیروپ قهوه

سیروپ

هر چند خیلی از عاشقان قهوه به دلیلی داشتن طعم تلخ و رنگ سیاهش از نوشیدن آن لذت می برند ولی هستند افرادی که برای شیرین کردن این تلخی از سیروپ ها استفاده می کنند. انواع سیروپ ها موجودند مثل ساده و طعم دار مانند وانیلی، نعنا، کاراملی و ده ها طعم مختلف دیگر که می توانند علاوه بر شیرینی طعم و عطر خاصی متناسب با سلیقه شما به به قهوه تان ببخشد.

شاید این سوال برایتان پیش آید که می توان برای شیرین کردن قهوه از شکر استفاده کرد ولی در اکثر مواقع شکر به خوبی حل نمی شود و ته فنجان می ماند ولی سیروپ به دلیل اینکه شکر به خوبی حل شده است، طعم دلنشینی به قهوه تان می دهد.

چه مقدار سیروپ به قهوه اضافه کنیم؟

پاسخ این سوال بیش از هر چیزی به ذائقه شما در نوشیدنی های شیرین بستگی دارد ولی در هر صورت می توانید با اضافه کردن یک قاشق غذاخوری شروع کنید و سپس تست کنید که اگر لازم بود ادامه دهید. البته توصیه می شود بیشتر از 5/2 تا 3 قاشق غذاخوری نشود وگرنه مجبور می شوید یک فنجان قهوه دیگر درست کنید.

خرید قهوه اسپرسو 

آیا می توانید سیروپ شکلات داخل قهوه بریزید؟

خرید سیروپ قهوه

بله می توانید. بسیاری از افراد به خاطر اینکه به طعم شکلات علاقه دارند پودر شکلات را به قهوه خود اضافه می کنند ولی این کار در بعضی مواقع به دلیل خوب میکس نشدن موجب می شود تا طعم شما طعم شکلات و قهوه را جداگانه در دهانتان احساس بکنید ولی اگر سیروپ شکلات را به قهوه تان اضافه کنید، از خوردن یک فنجان قهوه شکلاتی باب میل تان نهایت لذت را می برید.

تاریخ مصرف سیروپ ها چقدر است؟

زمانی که بسته بندی  هنوز باز نشده است، معمولا بین 12 تا 36 ماه تاریخ مصرف دارند که بستگی به نوع بسته بندی و شرایط تولید متفاوت است، بسته بندی های شیشه ایی ماندگاری بیشتری نسبت به پلاستیکی دارند. سیروپ ها را در محیط های تمیز و حشک و دمای محیط 18 تا 27 درجه سانتیگراد نگه داری کنید. وقتی که در قوطی یا شیشه را باز کردید باز هم بسته به شرایط مغمولا بین 1 تا 6 ماه ماندگاری دارند.

برای تهیه بهترین سیروپ می توانید به مجموعه کافی مافی اعتماد کنید و از تجربه حرفه ایی متخصصان ما استفاده کنید تا بهترین خرید سیروپ را داشته باشید.

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture