لطفا صبر کنید ...

کمی درباره کافی مافی

حضور قهوه در بازار ایران به زمان صفویه بازمی‌گردد، اما حضور قهوه در بازار آنلاین ایران به همین یک دهه پیش.

شروع فعالیت تیم ما به سال 1394 بازمی‌گردد، در آن زمان در شهر اراک به‌صورت سنتی تحت برند شخصی میر هاشمی اقدام به تأمین مایحتاج فروشگاه‌های قهوه و کافی‌شاپ‌ها می‌کردیم، پس از گذشت 2 سال و توسعه فعالیت مجموعه، تصمیم به راه‌اندازی کارخانه تولید قهوه و مواد غذایی وابسته گرفته شد تا خلأ موجود در بازار قهوه کشور که منجر به ارائه محصولات بدون نظارت بهداشت، بدون مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو و بدون رعایت استانداردها بود برطرف شود.

پس از گذراندن راه پرفرازونشیب تأسیس کارخانه توسط آقای سید محمد میر هاشمی در شهرک صنعتی خمین استان مرکزی، به نقطه تولد برند کافی مافی رسیدیم.

برندی که حفظ سلامت مصرف‌کنندگان اولویت اول آن خواهد بود، به خواست و نیاز همراهانش مانند اعضای خانواده‌اش اهمیت خواهد داد و به حفظ کیفیت تا آخرین روز بقا خود متعهد خواهد بود.

حال برند کافی مافی علاوه بر ارائه خدمات گسترده به فروشگاه‌های قهوه و کافی‌شاپ‌های کشور تصمیم به ورود به بازار تجارت الکترونیک قهوه گرفته است.

در این سال‌ها کمابیش چندین فروشگاه اینترنتی قهوه در فضای تجارت الکترونیک کشور پا به عرصه گذاشته‌اند که از حق نگذریم فعالیتشان قابل‌تقدیر بوده است.

اما فعالیت اکثر این فروشگاه‌ها با دو مشکل بزرگ روبه‌رو است، اول اینکه هیچ‌یک از فروشگاه‌های اینترنتی قهوه، محصولاتی که تحت نام تجاری سایتشان عرضه می‌کنند دارای مجوز بهداشت، مجوز سازمان غذا و دارو و تحت استانداردهای لازم در کشور نیست و دوم اینکه عدم وجود موارد ذکرشده هیچ‌گونه تعهدی برای رعایت حقوق مصرف‌کننده در حوزه سلامت و بهداشت در پی نخواهد داشت.

ما در کافی مافی بنیاد فعالیتمان را ارائه محصولات و خدمات برپایه رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی با دریافت مجوزهای رسمی از سازمان جهاد کشاورزی، سازمان غذا و دارو و... گذاشته‌ایم تا علاوه بر ارائه سبد محصولات کامل و متنوع در حوزه قهوه، سلامت و کیفیت محصولاتمان را نیز تضمین کنیم تا همراهانمان بتوانند با آسودگی خاطر از محصولات و خدمات کافی مافی استفاده نمایند.

هر زمان که شما تصمیم بگیرید که به کافی مافی اعتماد کنید، از آن زمان عضوی از خانواده ما هستید و ما نسبت به تأمین نیاز شما و حفظ سلامتی‌تان مسئول هستیم.

در فروشگاه اینترنتی کافی مافی انواع دانه قهوه ، پودر قهوه ،‌قهوه فوری از برند های معتبر جهان در دسته بندی قهوه ها ارائه میشود همچنین انواع قهوه ساز برقی و گازی در دسته بندی قهوه ساز ها ارائه میشود بخشی مربوط به فروش انواع آسیاب قهوه و ‌بخشی مربوط به تجهیزات و لوازم مصرفی کافی شاپ ها است که در آن لوازم جانبی قهوه ساز ها و لوازم مصرفی نیز وجود دارد ، همچنین در فروشگاه اینترنتی کافی مافی امکان خرید سایر مواد خوراکی مرتبط به قهوه و شکلات نیز وجود دارد.