فرنچ پرس یا قهوه ساز قطره ای و بررسی تفاوت های آنها برای انتخابی بهتر! (1)

وقتی به دنبال یک روش عالی برای دم کردن قهوه هستید، می توانید به سراغ فرنچ پرس یا قهوه ساز قطره ای بروید زیرا هر دو از بهترین دستگاه های تهیه قهوه به شمار می روند.

حال اگر شما دنبال خرید یکی از دو نوع فرنچ پرس یا قهوه ساز قطره ای هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را با ما دنبال کنید تا یک مقایسه دقیق بین این دو داشته باشیم.

تفاوت اصلی فرنچ پرس و قهوه ساز قطره ای در چیست؟ و کدام یک را باید انتخاب کنید؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوالات را برای شما بازگو کنیم:

خرید قهوه ساز

1. فرنچ پرس برای رست های لایت و سبک گزینه بهتریست!

رست لایت

نکته ای که باید به آن دقت کنیم این است که هنگام تهیه قهوه، همه چیز مهم است: اندازه آسیاب، رست دادن، دمای آب، زمان رست و غیره…

اگر قهوه شما با یک رست لایت باشد در واقع با ریختن آن درون فرنچ پرس درخشیدن ان را خواهید دید، در واقع یک مزیت کلی فرنچ پرس نیز همین موضوع می باشد که قهوه شما در آن کاملا نمایان است.

مسئله ای که یک مطبوعات فرنچ پرس در واقع برای چند دقیقه قهوه را کاملا در خود می گیرد و سپس شما تصمیم می گیرید که چه مدت می خواهید آن را بگذارید بماند.

همچنین این واقعیت وجود دارد که در آن شما کنترل کاملی بر دمای آب دارید، بنابراین می توانید از آب غیر جوش نیز در آن استفاده کنید که در مقایسه با قهوه ساز قطره ای که نمی تواند چیزی غیر از آب تقریباً در حال جوش استفاده کند، زیرا آب فقط به این ترتیب تا قسمت قهوه منتقل می شود، مزیت دارد!

بنابراین اگر بخواهید از یک رست سبک و لایت در قطره ای استفاده کنید، برخی از کیفیت های رست سبک را از دست خواهید داد. بعلاوه فیلتر کاغذ آن بسیاری از روغن های قهوه زیبا را به خود جذب می کند.

یک فرنچ پرس از آنجا که کاملاً قادر به کنترل همه چیز می باشد، یک فنجان از رست سبک به شما می دهد که اگر علاقه داشته باشید می تواند آن را تبدیل به یک فنجان رست تیره کند و به شما بدهد.

2. راحت تر بودن قهوه ساز قطره ای به خاطر نیمه اتوماتیک بودن آنها!

قهوه ساز

موضوعی که در قهوه ساز قطره ای بسیار جذاب است، این است که آنها نیمه خودکار هستند و بعضی از آنها حتی قابل برنامه ریزی هستند که در یک زمان مشخص به خودی خود روشن شوند.

یکی از مزیت های بسیار اصلی آنها می باشد که آنها را برای کسانی که کارمند هستند و وقت زیادی موقع صبح ها برای نوشیدن قهوه ندارند می توانند از روز قبل این دستگاه ها را برنامه ریزی کند.

و همچنین در زمان استفاده از آن اگر قهوه شما اضافه بیاید می توانید آن را گرم نگه دارید و به طور مثال بعد از یک ساعت آن را بنوشید گزینه ای که در فرنچ پرس اصلا اتفاق نمی افتد و شما باید کاملا آن را مصرف کنید. 🙂

پس اگر بخواهیم نتیجه بگیریم بین فرنچ پرس و قهوه ساز قطره ای یکی را انتخاب کنیم باید بگوییم که اگر شما زمان کمی برای نوشیدن قهوه خود دارید قطره ای گزینه مناسب تری می باشد، در حالی که برای زمان آرامش فرنچ پرس اولویت پیدا می کند.

خرید اسپرسوساز

3. قهوه ساز قطره ای فنجان بیشتری قهوه می دهد!

فرنچ پرس یا قهوه ساز قطره ای

اگر خانواده پر جمعیتی هستید که قهوه خور می باشید پیشنهاد ما به شما قطره ای می باشد، این دستگاه ها می توانند تا 12 فنجان در هر چرخه دم کنن ، بنابراین همه را تحت پوشش قرار می دهید.

اگر مهمانان زیادی برای شما می آیند و هر بار نیاز به نوشیدن قهوه برای همه دارید ، این دستگاه بسیار مفید است.

فرنچ پرس بسته به سایز آن می توانند 2 الی 6 فنجان قهوه به شما بدهند، زیرا هدف آنها بیشتر روی کیفیت می باشد تا حجم قهوه، پس در این مورد نیز اگر بخواهیم مقایسه کنیم نیز قهوه ساز قطره ای برای جمعیت های زیاد گزینه مناسب تری می باشند.

منبع: www.coffeeandteacorner.com

0/5 (0 نظر)

پرسش ، پاسخ ، دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Play All Replay Playlist Replay Track Shuffle Playlist Hide picture